2726
سلام،بچه ها کسی توی بیمارستان تخت جمشید زایمان کرده؟رسیدگیشون چطوره؟هزینه های زایمان و دستگاه برای بچه چقدره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اسفند ۹۴ زایمان کردم تعرفه بیمارستان خصوصیا باید یکی باشه یا نزدیک باشه دیگه حدودا سزارین مریم و کسری ۳۵۰۰بود طبیعی ۳بود حالا اگه با دلیل سز بشی ۲۷۰۰بود شنیدم ک تخت جمشید رسیدگیش عالیه کادر پزشکیشم خوبه من ک مریم بودم اونجا هم عالی بود ولی تعویض بچه با خودمون بود تخت جمشید برات انجام میدن اینکارارو
2728
عزیزم من تخت جمشید زایمان کردم با بیمه سلامت طبیعی
با همراه و اتاق دو تخته ۲۷۰۰ شد هزینم
واقعا عالی بود از هر نظر
پرستارها و دکترها فوق العاده مهربون
تعویص بچه هم با خودشون ۲۰ دی زایمان کردم من هم خیلی تخقیق کردم و این بیمارستان رو انتخاب کردم
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
الی جان شما اونجا زایمان کردی ؟؟؟ می شه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟! منم شنیدم بیمارستان خوبیه و می خوام اونجا زایمان کنم آورین جان شما با کی زایمان کردی ( کدوم دکتر ) من دکترم هاشمی آشتیانیه . می شه توضیح بدی ؟
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
دکترم عاطفه ضیایی بود وارسته جان تو در رابطه با هزینه nicuنمیدونم عزیزم من بچه اولم رو تهران دنیا اوردم و این بچم رو تخت جمشید من خیلی تخقیق کردم و واقعا هم راضی بودم عالی بود
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه