2737
2734
برا امروز میخام...این دوتام وقت نداشتن
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
ساغر چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی...کمی اروم باش, من تاپیکتو دیدم, پستاتم تو تاپیک دیگه دیدم...استرست بنظرم زیادیه, برای نینی خوب نیست. همه جا نوشته که از هفته ۳۴ تکونای بچه کمتر میشه چون جاش تنگتر شده, حالا شما دکترت هرکاری گفته بکن اما اینقدر استرس نداشته باش...برای نینی خوب نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترت شاید استرسیه...منم اوایل یه دکتر داشتم پدرمو دراورده بود. عوضش کردم اینیکی اصلا بهم استرس نداد. تکونای بچه از هفته سیو چهار کمی تغییر میکنه چون جاش تنگتر شده. بعدم بند ناف اگه هم بپیچه دور گردن بچه فکر ممیکنم واسه طبیعی مشکل سازه, برای سزارین فرق نداره.ههیچ کاریش م نمیتونن بکنن مگه سه دور اینا پیچیده باشه که شاید زودتر از وقتت سزارین ت کنن. چیزی که من شنیدم ایناست...باز سونوتو برو اما بی اضطراب
2731
2738
احمداباد عارف 2سونوگرافی دکتر میزانی امروز هم صبح هستن هم بعدازظهر کارش هم عالیه من واسه عصر امروزنوبت دارم برای سونوی غربالگری 18هفته جنسیت هم بهم میگه خیلی هیجان دارم 38463455
محتاجم به دعا