2726
عنوان

توروخدا میشه بیاین

9 بازدید | 10 پست
سلام تینا ام ک دیروز تاپیک زدم گفتم خیلی خواب های بدی میبینم همش خواب میبینم بچم مرده و ... تو هفته ده ام ی ساعت پیش رفتم دستشویی یهو دیدم مثل روز اول پرریودی ک یکم خون تیره میاد امد یعنی چی شدددده برام دعا کنییییین لطفاااا 😭
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   
تو هفته شیش هم لک بینی داشتم اما خییییییلی کم بود اصلا این شکلی نبود
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سریع برو بیمارستان عزیزم پشت گوش ننداز این موضوع رو
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
بیمارستان اینجا مطمئنم تنها کاری ک میکنه همین شیاف میده این موقع قبلا رفتم، ب دکترمم فعلا دسترسی ندارم بنظرتون فردا برم سونو؟
نگران نباش دوست من چنان خونریزی کرده بود که خون از پاچه شلوار جینش میریخت پایین ولی ماشالله الان بچه اش سه سالشه سالم وسرحال.علتش پایین بودن جفت بوده شیاف میذاشت واستراحت.به موقع هم زایمان کرد
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
سیکلوژست ۴۰۰خوبه هرشب یدونه ازمقعدبردار
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...