2737
2739
میخوام ببینم با توجه به اینکه مامای همراخ اجازه نمیدن ماماهای خودش وقت میزارن؟ کلا راضی بودیدیا نه؟ بخیه هاتون زیاد شد؟ بچه خودش اومد یا با وکیوم؟ چقدر طول کشید کل زمانش؟
آیا کسی گدای شهنشه شنیده است؟ این منصبی است که به ما هم رسیده است.... دست من و تو نیست اگر نوکرش شدیم خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی ازفامیل های ما 3 سال پیش اونجا زایمان کرد اصلاااااا راضی نبود بخصوص از برخورد پرسنل اتفاقا الان هم باردار هست ایندفعه میخواد بره بهمن
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
من خودم تو خاتم زایمان کروم طبیعی می خواستم ولی متاسفانه سز شدم ولی اونجا آمار زایمان طبیعیش بالاست اتاق درد خصوصی داره که می تونی تا قبل از رفتن به اتاق زایمان همراه داشته باشی من از برخورد پرسنلش راضی بودم
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
برای طبیعی من خودم نظرم رو بقیه الله بود کا مامای همراهم اجازه میده ولی میترسم الان دارم به اپیدورال فکر میکنم که بقیه الله نداره و نجمیه اولین بیمارستان کشوره که اپیدورال رو انجام داده و خیلی میگن حرفه این. ولی از اینکه بدون همراخ برم و ماماهاشم تحویلم نگیرن میترسم. نامه برای سزارین دارم بخاطر عمل چشمم.ولی میخوام اگر بشه طبیعی باشه زایمانم. از درد بخیه سز هم خیلی میترسم
آیا کسی گدای شهنشه شنیده است؟ این منصبی است که به ما هم رسیده است.... دست من و تو نیست اگر نوکرش شدیم خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.....
کسی با دکتر کرمانی بوده تو نجمیه؟ من دکترم ایشونه... اصن نمیدونم برای بی درد کار میکنه یا نه
2738
خانومااااا کسی نبود تجربه ای داشته باشه....😔