2410
2553
عنوان

مامانای مهر 96 💟💟💟💟💟

2537 بازدید | 437 پست
سلام اول تبریک به همه خانومایی که این روزا یا بی بیشون مثبت میشه یا آزمایششون💋💋 من طبق تاریخ پریود ،زایمان اگه خدا بخواد و به سرانجام برسه ان شالله میشه اول مهر
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
منتظر حضور مامانای مهر هستم تو تاپیک تا بتونیم این روزای شیرین رو باهم سپری کنیم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من تازه تو اقدامم اگه این ماه بشه میفتم22 مهر
در مردها حسی هست که اسمشو میذارن "ﻏﯿﺮﺕ" ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺲ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﻣﯿﮕﻦ "ﺣﺴﺎﺩﺕ" ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﺮﺩﻭﺷﻮﻥ ﻣﯿﮕﻢ "ﻋﺸﻖ" .ﺗﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﺒﺎﺷﯽ :ﻧﻪ ﻏﯿﺮﺗﯽ ﻣﯿﺸﯽ ﻧﻪﺣﺴﻮﺩ!!!
2720
پس زایمانت به احتساب 40 هفته میوفته5 مهر
در مردها حسی هست که اسمشو میذارن "ﻏﯿﺮﺕ" ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺲ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﻣﯿﮕﻦ "ﺣﺴﺎﺩﺕ" ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﺮﺩﻭﺷﻮﻥ ﻣﯿﮕﻢ "ﻋﺸﻖ" .ﺗﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﺒﺎﺷﯽ :ﻧﻪ ﻏﯿﺮﺗﯽ ﻣﯿﺸﯽ ﻧﻪﺣﺴﻮﺩ!!!
من خواهر شوهرم دقیق چهل هفتش کامل شد زایمان کرد چون خودش سزارین میخواست براش سزارین کردن
2714
منم اگه این ماه بشه که نمیشه 18مهر میشه
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
سلام دوستان ناناز جون تبریک منم آخرین پریودم 29 آذر بود اگر طبیعی بخوای زایمان کنی میفتی مهرماه
ان شالله دوستانی که هنوز مشخص نشده،بزودی بی بی مثبت بشه و بشن مامان مهرماهی
سلام منم دیروز آزمایش دادم و مثبت بود البته عددش خیلی پایین هستش باید اگه پری نیاید هفته دیگه دوباره ازمایش بدم اما طبق تاریخ اخرین پری ،تاریخ ٥مهر زایمانم میشه ،دعا کنین که بشه😔😔😔
سلام مرجان جون،مبارکه عزیزم،من عدد بتام 141،8 بود مال شما چند بود؟مطمئن باش بالا میره
2706