2733
2734
دیروز که رفتم دکتر یه خانومی اونجا بود میگفت 2سال بچه دار نشدم و به دلایلی از شوهرم طلاق گرفتم
شش ماه بعدش ازدواج کردم اومدم دکتر گفت رحمت پر از کیسته طوری که انگار هشت تا زایمان داشتی و چسبندگی شدید داری!!
میگفت بهم گفتن رحمت داغونه!!!! و پر از عفونت و این باید عمل شه که کیستارو برداریم و یه ازیترومایسین واسم نوشت
میگه عموم که واسطه شوهر اولم بود گفت من درمانت میکنم به شوهرت نگو بچه دار نمیشی!!
میگه به اجبار قبول کردم میگه زدو شوهرم رفت مسافرت و عموم گفت الان بهترین موقعیته که بریم عمل!!!
میگه داشتم کارای عملو میکردم که شوهرم زنگ زد که من کارم طول میکشه بیا اینجا که مسافرتیم کرده باشیم میگه رفتم همون شهر!!!
میگه از دکتر رفتنم تا اون موقع 4ماه میگذشت!
میگفت از مسافرت که برگشتم دیدم خواهرم میگه چشات یه جوریه!!
میگه گفتم اگه منظورت اینه که من حاملم!! اشتباه میکنی ولی اگه باشم خونه ای که به ناممه مال ازدواج اولم رو میزنم به نامت! میگه خواهرم وضع مالیش اصلا خوب نیست
چند روزی گذشت پیله کردن که برو بی بی چک بزن زدم مثبت شد باور نکردم میگه حتی تکوناشو باور نمیکردم
گفت الان دو تا بچه دارم اخری دوماه پیش دنیا اومده خونه رو هم زده به نام خواهرش
خدایا برای همه چیز ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706