2410
2553
سلام من تو هفته ۱۰ بارداری ام ۴دی رفتم سونو و خداروشکر همه چیز خوب بود و قلب کوچولوش هم میزد، ولی من خیلی استرس دارم شب خیلی سخت خوابم میبره وقتی میخوابمم همش کابوس میبینم ی شب خواب میبینم بچم یهو از تو دستم غیب میشه ی شب خواب میبینم تو شکمم مرده ی شب قلبش نمیزنه و .... خیلی میترسم همش قبل خواب آیه الکرسی و قران هم میخونم اما فرقی نداره. امروز هم خیلی ناگهانی خون دماغ شدم اونم خیلی زیاد
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این خوابا طبیعیه بخاطر تغییرات هورمونی و نگرانیت درمورد بچس.فقط بخودت برس.ب بچت انقد استرس وارد نکن.

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

خون دماغ شدن از علایم توماه سوم چهارمه منم زیاد شدم فقط اگه دیر منعقد شد حتما برو دکتر مثلا اگه یکربع طول کشید کابوس دیدنم از نگرانی روزانس همه تو بارداری این استرسو دارن اون نی نی بیشتراز هر چیز به ارامش احتاج داره بسپار به خدا بگو اگه خدا بخواد بهم میبخشتش و اگرم اون نخواد برگی به زمین نمیفته و راحت بخواب استرس بلای جون اون کوچولواها
توبه آن می ارزی که اسیر توشوم و به یمن نفست آنقدرزنده بمانم تاکه پیرتوشوم.... همسرم.....
2714
خداروشکر کن علائم نداری پس حسابی بخور و بخودت برس تا ویار نداری.درضمت حرف دوستمونو جدی بگیر و بخازر خون دماغ دکتر برو

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

عزیزم چون استرس داری کابوس میبینی .. خون دماغ هم خیلی غیر طبیعی نیست توو بارداری چون خون رقیق میشه رگ های خونیپاره میشه منم شدم چندوقت پیش .. بخاطر هرچیزیاسترس نگیر ایشالا نینیت سالم میادبغلت
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
خیلی عذاب اوره اخه مخصوصاً دانشجدام و تو دوران امتحانات تموم فکرم بهم ریخته
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   
2706