2703
2553
عنوان

کیا تو بارداری خلط گلو داشتن.😭😭

62750 بازدید | 33 پست
سلام.من سر بارداری اول تا روز آخر خلط گلو داشتم.اصلا هم نمیشد خارجش کنم.فقط قورت میدادم.باعث حالت تهوع میشد و سعی میکردم پرخوری نکنم.حالا هفته دهم بارداریم.احساس میکنم بازم میخواد اینجوری بشه. چیکار کنم.
خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سلام ستاره جان .من سر پسرم اصلا مشکلی نداشتم ولی سر این یکی که هنوزم باردار هستم به شدت با این مشکل (+مشکلات حاد دیگه)روبه رو بودم و شاید باورت نشه که با نصف دکترهای تهران و چندتا ازاشنایان که اینور و اونور دنیا بودن صحبت کردم وواقعا معذرت میخوام ازاینکه بهت بگم هیچ ،هـیچ درمانی براش پیدا نکردم باوجود اینکه توی رژیم درمانی شدیدبودم .ولی خب خوب اینکه برای من بعدازاتمام ٥ماهگی فقط شد برای صبحها که یه کم قابل تحمل شد ولی برای خیلیها ماه سوم از بین میره.در نتیجه یه کم تحمل کن تا برسی به ماه سوم .انشالا که رفع میشه برات
منم همینطور، الانم که تو هفته 35 هستم هنوز دارم ولی سعی کردم هیچ وقت قورتش ندم همیشه دستمال کاغذی باهامه و به جای تف انداختن میریزمش تو دستمال، عزیزم تو هم سعی کن خلطتتو قورت ندی
نه اصلا درمانی نداره یه اسمی هم داره الان یادم نمیاد . ولی یه مطلبی بود که من خوندم نوشته بود مخصوص دوران بارداری و بعد زایمان از بین میره ولی بعضیا هم تا مدتی بعد زایمان دارنش بعد خوب میشه. علتشم اثر تغییرات هورمونیه که روی مخاط بینی و دستگاه تنفس میذاره. منم همینجورم فک میکردم از سینوزیتم باشه . تازه عطسه هم زیاد میکنم. صبحا ته گلوم پره خلطه و شبا هم از بس با دهن نفس میکشم ده بار پا میشم آب بخورم گلوم تر شه. دیگه باید تحمل کرد بهشت الکی الکی نمیره زیر پامون
2706