2410
2553
خانما سلام من یه دختر سه ماه و نیمه دارم و با مادر شوهرم تو یه ساختمون زندگی می کنم مادر شوهرم عادتشه چند روز یه بار ساعت ٦ یک ساعت قبل اومدن شوهرم میاد بالا و شوهرم وقتی میاد و مادرش میخواد بره کلی تشکر میکنه و من حرص میخورم انگار از صبح اومده کمک !امروز من مهمان داشتم و میدونست اصلا نگفت خرت به چند من ! یا مریض بودم اصلا فرداش به روش نیورد از من بپرسه چطوری حالا من یه ووز پای گوشی بودم با خواهرم صحبت میکردم تا اومدم خونه شوهرم به روم اورد چرا نرفتی کمک مامانمینا واسه ظرفا در صورتی که واسه ناهار کلی جمع کرده بودم
میخوام بگم شوهرم عادل نیست کارای اونو نمیبینه ولی منو زیر ذره بین داره اینم بکم مطرح کردن این درد دلام بی شک دعوا بینمون راه میندازه چون تجربشو دارم من خدا رو شکر مامانی دارم کلی کمکم بوده و الان راه افتادم ولی زورم میاد که عادل نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شوهر من مامانش یه کاپ چای میاره میگه خیلی بزرگواری ولطف کردی..اینو به زبون خودشون میگه ترجمش همینطوریاس ببین عزیزم اگه کلا اهل تمجیده که هیچ اگه نه حق داری یکم سخت باشه مخصوصاکه احساست اینه مادر شوهرت داره ظاهرسازی میکنه
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
قصه برادر زاده شوهرم که5 سالس و بت خونوادستو واستون بارها گفتم که چقدر لی لی به لالاش میذارن و فرق بین اون و خواهرش دیروز مادر شوهر بههمسرم میگه یدفهاز جلوچشمش غیب نشو این عادت داشت همش باتو باشه اینقد 8رصم گرفت گفتم بگو خانمم مریض بود تازه ماکه هر شب اینجاییم
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2714
تورو خدا دل نسوزونین بگین چکار کنم تا وقتی دور مادرشم خودشو برام میکشه ولی حالم از خودم بهم میخوره بخوام محبت الکی کنم مامانم میگه به خاطر شوهرت الکی محبت کن اخه این زندگیه
درو باز نکن ضایع بشه بگو بچه رو پام خواب بود یا دستشویی بودم یا حمام چندبار اینکارو کنی میفهمه بعدشم مرقعی که شوهرت داره تشکر میکنه بگو اره مامان جان شما که تازه اومدی بشینیم فعلا!!!که شوهرت بفهمه تازه اومده
بگو ا مامان داشتم میومدمپایینشما بچه رو ببرید منم اومدم
وای دقیقا منم حالم از خودم بد میشه وقتی ب7وام بیدلیل محبت کنم وقتی تو دلم کدورت هست ادم اخساس خورد شدنمیکنه
2706