2726
دخترم هفت ماهش تموم شده. یکی دو روزه رفته تو ماه هشتم. نمیدونم غذای کمکی چطوری بهش بدم که تپل بشه. لاغره. اطرافیان میگن چرا چیزی نمیدی بهش سوپ درست میکنم پیاز گوشت هویج سیب زمینی برنج یا جو پرک میریزم وجعفری میکس میکنم حل حل میشه روزی دو سه وعده میدم یه پیاله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درست نیست که 3 وعده رو بهش سوپ میدی غذای تکراری باعث تولید هیستامین تو بدن میشه و در ضمت بچه زده میشه پودر حبوبات هم میتونی استفاده کنی
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
زودتر بیدار شو،فرنی که یه ربع بیشتر نمیشه،سوپ قلم درست کن،وقتی آماده شد کره بریز توش،شیر برنج حتما بهش بده،کته درست کن با ماست پروری بهش بده،کدوحلوایی خیلی خوبه تو غذاهاش،براش سرلاک خونگی درست کن،
کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
نباید سه وعده سوپ بدی یه وعده سوپ کافیه اینطوری برنامه ریزی کن مثلا 8 صبح صبحانه 10 شیر 12 ناهار 2 شیر 4 میان وعده 8 شیر 10 شام 12 شیر
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
2706