2733
2739
عنوان

مامانا کمک کنید

6 بازدید | 10 پست
سلام پسرم صبح ک بیدار شد یکم سرفه میکنه و انگار بینیش گرفته تو رو خدا بگید چیکار کنم خوب شه ک سرماخوردگی نگیره کارم ب دکتر بکشه اخه دارو نمیخوره بالا میاره
عین پسرمن...قطره سدیم کلرایدبریز بینیش خوب بپوشونش
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
چندوقتشه عزیزم
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکترپسر من گفت وقتی دماغش گرفته باشه هم سرفه میکنه چون خوب نمیتونه نفس بکشه نگران نباش عزیرم ایشالا هیچیش نمیشه
دختر منم صبحا که بیدار میشه نمدونم چرا سرفه میکنهههههههه
میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش
دکترپسرمن فقط سدیم کلرایدبراش تحویز کرد پسرمنم دقیقا مثل نینی شما بود.تنش سالم باشه
2738
اگه علایم دیگه مثل ابریزش بینی وعطسه داشته باشه اونموقع حتما ببرش دکتر عزیزم ولی سرفش بخاطر کیپ شدن بینیشه اگه قطره بریزی خوب میشه نگران نباش