2733
2734
از صب ساعت شش دارم گریه میکنم رفتم حموم زیر آب جوش سرمو شونه زدم حالم داره از خودم بهم میخوره من که یه روز در میون حمام میرم... همه ش میگم شاید پسرم از آرایشگاه گرفته چیکار کنم بچه ها.میترسم موهامم بتراشم بازم نره فرشارو چیکار کنم ملحفه و روبالشتی و... گذاشتم حمام برم تو آب داغ بجوشونم ولی اگه بازم از بین نره چی
باید دارو بگیری از داروخانه،،،،حتما دکتر برید،،،،نگران نباش از بین میرن حتما
خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
شماسس مایونزتوسرت کن بمدت۴ساعت چندباربزارمیره.من موهام تاکمرم بوداینکاروکردم رفت
توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشکال نداره حالا مگه چیشده.دختر منم گرفته بود شامپو اثر نکرد.هروز موهاشو با سرکه شستم رفتن
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"
سلام پریسا جان از داروخانه ها بپرسی فکر کنم خوب راهنماییت کنند اتفاقا چند روز پیش خانم دیگه ای هم درگیر این مشکل شده بود ظاهرا پچش از مدرسه گرفته بود و خانم های سایت راهنماییش کردن. بذارم ببینم تاپیک می تونم پیدا کنم برات بذارم.
الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
2738
شب ک خاستی بخوابی سس مایونز بزن به سرت.بعدش پلاستیک بکش روش.بگیر بخواب صبحم پاشو بشور.بهمین راحتی
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"
میتونی بجای شامپوش محلول دای لیس بگیری و از داروخونه هم بپرس برای بارداری ضرر داره یا نه ولی شامپوشو اگه بارداری به هیچ عنوان استفاده نکن
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
عزیزم اسمش و شکلش وحشتناکه ولی راحتتر از اونی که فکرشو کنی میتونی پاکسازیش کنی، اصلا غصه نخور
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
2706