2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید سال قبلش تو یه مدرسه خوب با یه معلم سخت گیر بذاریش اگه میخوای قبول شه.منو مامانم یه سال گذاشت یه غیرانتفاعی با یه معلم فوق العاده سخت گیر.بقیه سالای تحصیلمو توی مدارس خاص بودم چون پایم قوی شده بود
شکر نعمت ، نعمتت افزون کند ...
منم راهنمایی و دبیرستان مدرسه نمونه بودم. از نظر علمی ارزشش رو داره . ولی خب بستگی به سیستم اموزششون هم داره. بعضی معلمها و مدیرها سخت گیرن و از لچه ها بیش از حد توان انتظار دارن. اگه بچه ات درسش خوبه و با یه کم مطالعه و مرور درسهاش میتونه قبول بشه خوبه. اما نه اینکه بهش فشار بیاری. هر بچه ای یه توان و استعدادی داره؛ اگه ب؛ بخواد به شدت درس بخونه تا اون مدرسه قبول بشه اونوقت از بچه های اونجا ضعیف تر باشه خیلی براش بده
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
مامان های عزیز که دغدغه انتخاب مدرسه فرزندتون رو دارین میتونین برای انتخاب اگاهانه مدرسه فرزندتون به این سایت مراجعه کنین و روی نقشه به روزترین لیست مدارس منطقه مورد نظرتون رو پیدا کنین و با مطالعه نظراتی که اولیا راجبه اون مدرسه دادن ، شهریه، شماره تلفن و ...... بتونین مناسب ترین مدرسه برای فرزندتون رو انتخاب کنین http://maktabiran.ir/