2726
میگن نیمه اول اقدام کنید بهتره چرا؟؟؟؟؟؟؟
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم هورمونهای بدن در نیمه اول سال در حالت بهتری قرار دارن . به خاطر نور افتاب و... حتی احتمال افسردگی در پاییز و زمستان به خاطر نور کمتر ، بیشتر هست ضمنا بچه های متولد نیمه دوم به طور جنرال ، باهوش تر هستن
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2728
میگن نیمه اول سال بهتره یعنی فروردین اردیبهشت خرداد اقدام کنیم بهتره
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
چون بارداری که بیفته تو بهار و تابستون هوا بهتره و میوه و سبزی فراوونن که مادر استفاده کنه
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
امثرامیکن نیمه دومی ها باهوش ترن
اگه نیمه اول سال منظورته چون تو شهرهای بزرگ الودگی ها توی نیمه دوم بیشتره به همین خاطره اگه نیمه اول ماه منظورته بستگی به تخمک گذاریت داره که وسط سیکل بهتره
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بله اورانوس جان
در بهار خون تازه در بدن میجوشه و اخلاط سنگین زمستان دفع میشه. واسه همین اونموقع بهتره. آفتاب هم برای جذب ویتامین د کافی موجوده. آذر ماه بهترین زمان تولده😉

چه خوب یادم هست،عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد: وسیع باش ؛ و تنها؛ و سربه زیر؛ و سخت!

شوهرمن اذرماه بدنیااومده اصلاباهوش نیستمن نیمه اول بدنیااومدم ازشوهرم باهوش ترم
آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من آذر امسال باردار شدم ولی نی نی تو 5 هفته سقط شد. دکترم گفت بدترین ماه های سال باردار شدی، آلودگی خیلی شدیده تو این ماه ها و نظرش این بود بزارم همون فروردین به بعد. گفت سقطت تو زیاد جدی نگیر. اکثر سقط ها تو ماه های آلوده اتفاق میوفتن، بخصوص اگه در معرض هوای بیرون بوده باشی که متاسفانه شغل من تو مناطق با هوای خیلی آلودست.
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
2706