2737
2734
من خیلی رد میکنم و از اونورم خیلی میخرم اما بازم ناراضی ام از لباسام
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هر فصل که تموم میشه میشورم و اتو میکنم بعد چک میکنم و اونایی که نمیخوامو حذف میکنم . لباس غیر مجلسی که یک فصل نپوشیدمم میدم میره
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2731
من بعضی از لباس هام رنگ و روشون رفته ولی بازم دوسشون دارم...بچه ها معمولن چیا می پوشید و چقد هزینه می کنید؟
2738
من بعضی از لباس هام رنگ و روشون رفته ولی بازم دوسشون دارم...بچه ها معمولن چیا می پوشید و چقد هزینه می کنید؟
من مادرشوهرم خیلی خوبه هر لباسی میخره قبلیا رو رد میکنه...لباساشم همه مرتب و شیک...برعکس مامان خودم...واسه همون منم دلم نمیاد...خیلی هم رد میکنم اما مجلسی یا مهمونیا رو میترسم حیف و میل کنن بقیه
دوستان من همون شادی هستم که دو سال اینجا خیریه داشتم ما برای هفته آخر اسفند طرح اهدای لباس شب عید در دستور کار داریم اگر لباس در حد نو داشتین با کمال میل در خدمتم کمتر به سایت سر میزنم در ت ل گ ر ام در خدمتم 09156110375
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
ساغر جون به این فکر کنین یه لباس مجلسی یا مهمونی شمارو یه دختر دم بخت که سنش هم داره میره بالا بپوشه و مورد توجه قرار بگیره و شما با این انفاقتون بشید واسطه باز شدن گره ازدواجش چون دیدم تو مددجویان خیریه دارم این طور تفسیر میکنم
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
دختر گل گلی جون خب در حد دستمال نیستن...مثلن خوشم نمیاد ازشون یا تنگ شدن برام...اون موقه رد میکنم...اما مامانم بنده خدا با اینکه خیلییی دست و دلبازه اما انقد بابام قانع بارش اورده هر ده سال لباساش دیگه در حد دستمال سفره میشه میشکافه
اره شادی جونم...موافقم...اما خیلیا اطرافم بهشون لباس دادم اصن تنشون ندیدم...مثلن یه مانتوی خوشکل دوخته بودم که خیلی چسب بود و شوهرم دوس نداشت دادمش به کسی فقط یه بار تنش دیدم و بعد دیدم لباسای مندرس میپوشه ...و زیاد دیدم از اینچیزا
بله واقعاااااا همینطوره . به هیچ وجه لباس کهنه برای نیازمند رد نکنین . چون لباس تن اونها کهنه هست و چیزی اونهارو خوشحال میکنه و باعث میشه در حقتون دعا کنن این که دلشون شاد بشه . واقعااااا با دادن لباس کهنه به دست نیازمند بخصوص بچه ها دلشدن شاد میشه؟؟؟؟؟
2706