2726
عنوان

شوهرم میگه مثل پیرزن ها لباس میپوشی

1312 بازدید | 40 پست
شوهرم دوست داره من تیپ اسپورت بزنم ولی من هر چی میپشم میگه پیرزنیه در واقع تا قبل از ازدواج زیاد اهل اسپورت نبودم الان هم بلد نیستم منو راهنمایی کنید
یارب نظر تو برنگردد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بذار خودش یه بار انتخاب کنه بعد تو یاد میگیری چی بخری..... ولی به نظر من کسی حق نداره نظرش به بقیه تحمیل کنه
اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2728
خوب میتونی کتونی رنگ جیغ بپوشی با شلوار جین و پالتوی کوتاه.جای شال هم الان که سرده کلاه و شالگردن ببندی.کیفم یه کیف کوچیک کج بنداز
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
هر طور خودت دوس داری بپوش عزیزم. شمارو با همین تیپ خواسته و انتخاب کرده. اگرم میخوای بخاطر همسرت یکم تیپت رو عوض کنی خودت ایده بگیر اینکه ببریش بیرون بگی برام انتخاب کن خیلی روش خوبی نیست
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
والا من همیشه چیزایی که خودم دوست دارم میپوشم بیرون خیییلی ساده ولی تو خونه یا شرت و تاپ اسپورت یا لباسای عروسکی بیرون خودشم میگه چادر کن ...ببرش خرید و ب سلیقش لباس بخر ی بارم ببریش دستت میاد
بدی ما مهربونا اینه که فکر میکنیم همه مثل خودمونن 😏😏
2706