2726
سلام دوستای خوبم هفته هفت بارداری هستم . از صب تا شب یکسره حالت تهوع دارم و احساس بدی تو دهنم دارم که تمومی نداره . از غروب که دیگه خیلی حالم بدتر میشه . دمیترون هم انگار اثر نداره چیکار کنم؟؟؟؟
خیلی سخته میفهمم. ولی در کمال ناراحتی برای منکه هیچی اثر نمیکرد.فقط تحمل البته من دمیترون اینا نخوردم.فقط گاهی ب6
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام.😍منکه تا هفته ۳۷ هستم همچنان دارم این حال تهوع رو😁البته واسه من بیشتر بخاطر تغذیه ست.یعنی دکترم بهم گفت به تغذیه ت توجه کن. مثلا بمن سردی نمیسازه سردی چند روز بخورم از همون ماه های اول تا جند روز داغونم.یا غذاهای چرب و ... بنظرمن تغذیه رو بیشتر رعایت کنید.زنجنبیلم خوبه ولی بخاطر گرمای شدیدش نمیدونم الان درسته بخورید یا بعد چهارماه بخورید.این روزا سخته زود میگذره ولییی😍خدا نی نی رو حفظ کنه الهی
ناویدوکسن اگه اشتباه نگفته باشم عالیع و بدون عوارض با مشورت پزشکت پیدا کن بخور قاچاقه از بازار سیاه باید بگیری اما مطمئن شو تاریخش نگذشته باشه یا اشنا داروخونه ای داشته باشی بهت میده.
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین
منم تهوعم عصرا بود صبحا سرحال بودم.بیسکوییت خشک و این چیزا بخورید نون پنیر گردو.آب میوه و میوه تازه. واقعا ادم چاره نداره ولی مجبوره واسه تامین آب بدنش هی از این چیزا بخوره تا ضعیف نشه.امیدوارم خدای مهربون زودی این روزارو به سلامت بگذرونه😍
منم عین توام تو هفته دهم ابتدای صبح 5عصر تا آخر شب داغونم بخصوص 5 و 6 اما باید تحمل کنیم منم داغونم و هزار تا تاپتیک زدم ولی جز تحمل راهی نیست تازه من 9 ساعت سرکارم باورت میشه از 8 تا 5 عصر باید سیخ بشینم پشت مانیتور!!!!!
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار بنام منه دیوانه زدند برام دعا کنین
2706