2703
2553
عنوان

معده درد و بارداری

321645 بازدید | 114 پست
سلام دوستان
من الان هفته 9 هستم . تهوع یا ویار خاصی ندارم اما به شدت معده درد دارم به طوری که هر وقت چیزی می خورم از خوردن پشیمون می شم اصلا نمی تونم میوه بخورم و مدام معده درد دارم
تو رو خدا کسایی که تجربه دارن بگن چطوری می شه با این حالت مقابله کرد آیا داروی خاصی می شه مصرف کرد
در ضمن من تا حالا تقریبا 3 کیلو وزن اضافه کردم این برای 9 هفته خیلی زیاده؟؟؟
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
این یک عارضه طبیعی هست بعضی از داروها رو میتونی بخوری ولی چون بهر حال مواد شیمیایی هست نخوری بهتره
سعی کن بیشتر غذاهایی که تحریک کننده هست مثل ادویه پیاز کلم میوه و سبزیجات خام حبوبات روغن کمتر مصرف کنی
عرق نعنا شاید بتونه کمی اروم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خوب ترش کردن و معده درد یکی از عوامل بارداریه....من که از ماه هفت بخاطر ترشا راینیتیدین مصرف کردم و شکر خدا هیچ عارضه ای نداشت...ولی تو هفته نهم فک کنم زوده بذار سه ماهه اولت تموم شه بعد با نظر دکتر قرص بخور....
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)
شادونه جون منم از هفته 8 تا هفته 22 از معده درد به خودم می پیچیدم و همش توی اورژانس زیر سرم بود تا گرسنگی به نی نی هام تاثیر منفی نذاره میوه، آبمیوه، لبنیات، حبوبات، نان سنگک،.. هیچ کدومو نمی تونستم بخورم.. رانیتیدن و دایمتیکون هیچ تاثیری روم نداشت.. عرق نعناع بیشتر معده ام رو تحریک می‌کرد آخرا به تجویز یه دکتری قرص پنتوپرازول 40 ده روزی استفاده کردم که یه کم اوضاعم بهتر شد.. و یواش یواش مشکلم برطرف شد.. با وجود اینکه بارداری من دوقلو هست و سختی هاش بیشتره اما نسبت به معده دردایی که کشیدم قابل تحمل تره.. وقتی فکر می‌کنم توی تابستون حسرت خوردن یک خیار داشتم دلم به حال خودم می‌سوزه..
برو عطاری بگو شیرین بیان می خواهم مثل کاکائو و قر قوروت واقعا خوب من از درد معده ساعتها خم می شدم وگریه می کردم ولی این خوبم کرد الان دیکه اصلا دردی ندارم یه حبشو می اندازی تو آب داغ که جوش اومده هم می زنی تا حل بشه بعد کمی که سرد شد سر می کشی کمی تلخ من یهو سر می کشیدم که زیاد تلخیشو نفهمم با این زود خوب میشی ولی بپرس ببن واسه نی نی ضرر نداره بعد

2714
من فکر میکردم فقط خودم معده درد دارم ولی مثل اینکه یه چیز طبیعیه منم تو هفته 11 هستم از هفته 6 معده درد داشتم ولی الان بهتر شدم و هیچ داروییم روم تاثیری نداشت به جز دمیترون که مخصوص ویار و جز گروهaمی باشد وضرریم نداره چون این معده درد جزیی از ویار
عزیزم من اوایل بارداری معده درد نداشتم ولی ماه هفتم بارداری معده دردشدیدی گرفتم طوری که کارم یه هفته فقط گریه کردن بود و وقتی رفتم دکتر بهم آمپول رانیتیدین زدن ولی تاثیری نداشت. دکترم رو عوض کردم و اون تشخیص مسمویت بارداری روداد و به بیمارستان منتقل شدم و بچه 7 به دنیا اومد
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟
من هفته 18 هستم و از 9 هفتگی معده درد و سوزش معده دارم. وزنم کم شده و هیچی نمی تونم بخورم چون همش بالا میارم . دیگه خسته شدم. می ترسم بچه رشد کافی نداشته باشه. رانیتیدین و شربت معده و سیرابی هم هیچ تاثیری نداره. کسی راه حلی می دونه؟
2706