2410
2553
عنوان

معده درد و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 321760 بازدید | 114 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام میتونین با ثبت نام توی این سایت تمام سوالات خودتونو از پزشکای متخصص و فوق تخصص بپرسین.خیلی سریع جواب میدن.خوبیش اینکخ به محض جواب دادن برات smsهم میده که بری ببینی
من الان نی نی 8ماهه دارم تا الان خیلی به دردم خورده....هرسوالی رو به بهترین وجه جواب میدن
http://www.madarclub.com/fa/apply/arshin
خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
سلام من هم هفته 16 هستم درد بسیار شدید دارم تحملش خیلی سخته به فوق تخصص گوارش مراجعه کردم دارو مصرف می کنم هیچ تاثیری نداره توکل به خدا دعا کنید که مشکل من و همه کسایی که برای مامان شدن چنین مشکلاتی دارند برطرف بشه
2456
من 1 جایی خوندم از ده ماهگی اسید معده زیاد میشه باید زیاد اب میل کنید
دو چیز هست که هیچوقت نباید وقتتون رو بخاطر اونا تلف کنید
موضوعاتی که اهمیت ندارن و آدمایی که فکر میکنن شما بی اهمیتید
2714
بچه ها من حالم خیییلی بده هیچی نمیتونم بخورم.بوی غذا حالمو به هم میزنه. از گرسنگی حالت تهوع میگیرم و توی ماشین میشینم نزدیکه بالا بیارم و تند تمد نفس میکشم.وقتی چیزی میخورم که تهوعم کم بشه معده درد میگیرم. انگار همه معده و مری م آتیش گرفته! هر روز یه خوردنی به غذاهایی که فهمیدم معده ام رو اذیت میکنه، اضافه میشه. فست و فود و سوسیس و کالباس و کلا غذاهای بیرونو گذاشتم کنار. چون نمیونم توشون چی ریختن و میترسم حالم بد بشه. غذاهای تند و شور و ادویه دار و همینطور چرب... میوه ها و مرکبات... وای وای پیاز.... امشبم فهمیدم شکلات و چای و نوشابه و شیر هم بده. خلاصه هیچی نمونده که بتونم بخورم عرق نعناع هم خیلی بدترم میکنه خیلی حالم بده. چکار کنم .
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
سلام دوستان من 9 دی فهمیدم باردارم اما دو روز بعد لکه بینی پیدا کردم هنوز ادامه داره. دکتر به من شیاف پروژسترون داد. اما تاثیری نداشت دوشنبه هفته قبل که فکر می کردم هفته هفتم هستم رفتم سونو معمولی دکتر گفت ساک هست ولی خالیه سونو برام هفته چهارم محاسبه کرد دکتر گفت احتمالا داری سقط می کنی شیاف رو قطع کن منتظر خونریزی شدید باش از اون موقع لکه بینی ام همچنان ادامه داره نمی دونم چیکار کنم قراره برم سونوی واژینال. با این که جز معده درد علامت دیگه ای ندارم اما حس می کنم هنوز باردارم. کسی هست چنین شرایطی داشت؟ کسی هست راهنمایی ام بکنه.
2706