2410
2553
امروز سونوگرافی بودم گفتن بچه ام امده تو لگن ! خیلی زود هم امده تو لگن !کسی بوده زودتر موعد نی نی اش امده باشه تو لگن؟ بنظرتون خطرناکه ؟ پیش دکترمم رفتم برام امپول بتا نوشت و یک سری قرص ! قرار شد فردا بازم نوار قلب تکرار کنم!! نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا من دوستم ٢٠هفته اینجور شد بروزسترون نداد بهت؟؟؟ دوستم اخر سر هفته ٤٠ ب زور زایید تازه کلی هم اومد و رفت
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2720
من شنیدم سشوار بکشی بچه میره بالا
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍
2714
خب دیکه نترس ایزوبرین و بروزسترون خوبه. نکران نباش استراحت کن انشاالله ک مشکلی بیش نمیاد من دوستم هفته بیست بستری شد. ولی امبول اینا زد دو سه روز بیش زایمان کرد منم از هفته ٢٤سرویکسم کوتاه شد انقد بروزسترون زدم الان ٣٤-٣٥ام بعید میدونم فعلا زایمان کنم نترس
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
خواهش میکنم عزیزم فقط استراحت کن حتما از همه ش بهتره. داروهایی هم ک داده بخور انشاالله نی نیت سلامت بیاد بغلت خدانکهدارت مامانی!
ببخشید عزیزم دیر جوابتو دادم منم از 30 هفته فهمیدم خیلی پایینه الانم هفته 37 هستم خالم بنده خدا همش پیش منه تا میبینه اومده پایین خودش میگه وقته ماساژه بعد ماساژم خیلی حالم بهتره