2737
2734
عنوان

دختر ده ماهم دیوونم کرده

106 بازدید | 19 پست
خونم شده میدون جنگ.به هیچکاری نمیرسم.موقعی که خوابه تا تکون میخورم بیدار میشه.وقتی هم ک بیداره همش دنبالم چهاردست وپا راه میفته میاد همه چیو بهم میریزه کشوها رو باز میکنه در لباسشویی رو باز میکنه همه چیو بهم میریزه تا میخام برش دارم داد میزنه خیلی زورگو هستش از الان هرچی میخاد باید دستش باشه وگرنه جیغ میزنه اعصابم خورده نه وقت میکنم غذا بزارم نه ظرف بشورم دیوونه شدم.چطور سرگرمش کنم؟خواهشا کمکم کنید

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم تا بزرگ بشه باید قید خونه تمیز و همیشه مرتب رو برنی من دوتا دارم یازده ماهه و پنج ساله همیشه خونه به هم ریخته اس اولا خیلی اذیت میشدم اما الان دیگه نه بیخیال شدم یه روزی دلمون برای همینا هم تنگ میشه
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
خوابش خوبه.ولی سبکه.ولی وقتی بیداره دیگه هیچی...روزی بیشتر از صدبار از آشپزخونه جمعش میکنم میره یه جای دیگه.از کابینت پایینی ظرفا رو برمیداره همه زندگیم بهم خورده

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

2738
عزیزم همه جا رو ایمن کن واسه ازین قفل کابینت ها بگیر نتونه باز کنه من که بچه م دو ماه کوچیکتره به همه چی دست میزنه تنهایی تو حمومم میرهچه برسه به جوجه ی تو که بزرگتره
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
در کابینتا رو با کش یا نخ ببند من در همه چیو بستم کابینت جا کفشی هرچی وسیله دم دسته جمع کردم گلدون و وسایل تزیینی
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
یه دوره ای اینجورین همش توی اشپزخونه و سر کابینتا حالا فکر کن دختر کوچولوی من نه ماهش که تموم شد راه افتاده و خیلیم شیطونه
2706