2733
2734
سلام. اعتقاد دارم کسی که تو زایمان فرزندشو از دست داده سخت ترین زایمانو داره ولی بعد اون، بعید میدونم تو نینی سایت کسی خاطرهدردناکی مث من از زایمان داشته باشه. میخوام تو همین تاپیک همشو بنویسم تا شما مث من نشید. تجربمو میخام بگم. فقط اروم اروم مینویسم و همزمان میفرستم براتون
تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدا؟مبارکه. تعریف کن ببینیم جه کردی.... با اون همه درد کشیدن معلومه ک زایمان سخت میشه
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2738
کلی تو فکرت بودم..چی شده عزیرم
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
روز جمعه صبح تا شب دردای پراکنده داشتم. شب که رفتم بیمارستان معاینه شدم. برای بار اول. گفتن دهانه رحم تازه داره نرم میشه. سر بچه ام هنوز بالاست. یه لیوان کرچک بخور و صبح بیا دوباره. ساعت 12همون شب دردای اصلیم شروع شد که شدتش بیشتر از درد شدید پریود بود و تقریبن هر 5 دیقه تکرار میشد. تا صبح نتونستم بخابم. البته یه نیم ساعت و یه یک ساعت با همون درد میخابم و با هر انقباض بلند میشدم. خابیدنم یچیزی شبیه توهم زدن بود. از بس خابام قمر در عقرب بود. تو این مرحله دردا شدید بود ولی قابل تحمل. مرحله بعد تقریین از 7صبح شروع شد. دردا دو برابر 1درد وحشتناک از پریودام بود. وقتی میمومد در جا میخکوب بودم نمیتونستم از موقعیتی که داشتم حتا یه لحظه تکون بخورم. تا انقباض و درد رد شه. حدودای 9صبح رفتم بیمارستان. گفتن دو الی سه و نیم سانت بازی. برگه بستری میخواستن بدن. که گفتم میرم پیاده روی بعدش میام. هنوز جا دارم.
تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه
2706