2733
2734
پسرم 2 سال و دو ماهشه برنج و کوکو و... رو میگه باید با دست بهم بدی با قاشق بدم تف میکنه خسته شدم نگرانشم نکنه این عادت بمونه روش فرنی و ماست و چیزای شل رو فقط با قاشق میخوره کسی هست بچش این مدلی باشه و بعدا درست شده باشه؟
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
ببرش بیرون، با سلیقه خودش براش قاشق مخصوص بچه‌ها رو بخر. ولی همونجا بهش بگو که باید پلوشو با قاشق بخوره. ضمنا اجازه بده خودش بخوره. یه زیرانداز براش پهن کن، هرچقدر هم خواست کثیف کاری کنه، ولی بذار از غذا خوردن لذت ببره.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
مطمئن باش خودش بزرگتر که بشه متوجه میشه که باید با قاشق بخوره.اجازه بده با دستش بخوره ولذت ببره با غذا بازی کنه .برای هوش و خلاقیتش هم خوبه
*چه اسارت بی افتخاری است ، در بند حرف این و آن بودن* ژان پل سارتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خییلی بدغذاست با هزااار ترفند بهش میدم البته جلوش بشقاب و قاشق مخصوصشو میزارم خودش کمی با قاشق میخوره ولی تا من میام با قاشق بدم میگه نههههه با دست بده
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
2731
پس موقع غذاخوردن دور و برش نباش. بذار خودش با خیال راحت بخوره. سر سفره هم بگو خودم دارم غذا میخورم، اگه به تو غذا بدم، پس خودم چطوری غذا بخورم؟ پسر من یه وقتایی خودشو لوس میکنه به من میگه تو غذامو بده، اینطوری جواب میدم.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب