2737
2734
سونوگرافی غربالگری مرحله دوم، اسکن از رحم و جنین در شکم که حدود هفته های پایانی 18 تا 22 بارداری انجام میشود. چون مرفولوژی همه اندام ها کامل شده اند و میتوان یک ارزیابی دقیق از ساختار آناتومیک جنین انجام داد.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
ببخشید سونو بیوفیزیکال و nstچیه؟ آب دور بچه کم شده تو هفته 38 دکتر اینو نوشته
باید خلیل بود و به یار اعتماد کرد،گاهی بهشت در دل آتش نهفته است... . http://omidetallaeeman.mihanblog.com/ خوش اومدی...
عشقم سلام سونوگرافی بیوفیزیکال به بررسی حرکات جنین میپردازد و nst اکوی قلب جنین است. در آدرس زیر میتوانید درباره بیوفیزیکال مطالعه کنید: http://sonoparmis.com/index.php/fa/2017-01-04-15-16-56/2017-01-03-13-35-35
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان بچه عزیز سلام بله، باید چک کنند ولی همه جا شاید انجام ندهند.
سلام عزیزم خیلی برام مهمه جواب بیماری نوروفیبروماتوزکه یه بیماری پوستی واعصابو واستخوان درگیرکرده توسونونشون داده میشه اخه من باردارم مادرهمسرم این بیماری روداره وژنتیکی میترسم به جنینم انتقال پیداکنه
مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
سلین عزیز سلام خیر عزیزم با سونو مشخص نمیشه
سلام . من هفته نهم بارداری طبق اخرین lmp هستم اما در سونوگرافی اول حدود سه هفته پیش اندازه ساک حدود شش میل اندازه گیری شد و در سونوگرافی هفته پیش جنین با ضربان قلب مناسب و فتال پل دیده شد که اندازه را 3 میلی متر بر اساس CRL زده و نوشته طبق این جنین شش هفته هست حدودا . بنظرتون اوضاع جنین من نرماله یا رشدش عادی نیست؟
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
2738
غزل عزیز سلام بله کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست