عنوان

از شیر گرفتن بچه بیست ماهه

25181 بازدید | 15 پست
پسرم بیست ماهش تموم شده خیلى به شیر وابستست غذا هم به زور چندتا قاشق خسته شدم همش آویزونه سه روزه فقط صبح و عصر وشب بهش شیر میدم زود نیست از شیر بگیرمش
زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
دکتر پسر من گفت از شیر بگیرش بیست ماهگی وخدایااا چقد خوشحالم که اینکارو کردم بچم خودشم راحت شد شب تا صبح شیر میخورد واویزون بود به غذا لب نمیزد الان راحت شده خودش همممه چی میخوره وزنش اضافه شده خوش اخلاق تر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شب که دیگه اصلا نده چندروز گریه هاشو تحمل کن بزار شبو بخوابه
زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
2731
واقعا غذاخوردنش خوب شده؟
اخی طفلیها االبته بیست ماهگی دیره و بچه رو خیلی وابسته کردین اکثر دکترها میگن ٩ ماهه یا حداکثر ١٥ ماهه بگیرید منم ک کلن شیر نخواهم داد!!! از بچه اویزون کً رنج ببره چون من شاغلم و نیستم ،اصلن خوشم نمیاد
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
وای وای منم پسرم بیست ماهشه دقیقا همین مشکل رو دارم. دیگه دارم دیوونه میشم. شبا تا صبح. صبح تا شب. نمی دونم چجوری بگیرمش. احساس میکنم دیوونه میشه. بعد شبا بیدار میشه چجوری بخوابونمش فقط میگه می می بده. این شده همه فکر و ذکر من.
من الان پسرم توبیست ماهه گرفتمش باورنمیشه بخداچقدررررروابسته بودبدون می می نمخوالیدغذانمخوردوبشدت هصبی شده بودالان یک هفته است ازشیرگرفتمش روپامیخابونمش غذاخوردنش عالی خلق وخوشم ازاین روب اونروشده خداروشکرمنم راحت شدم
براترک این نی نی سایت کجابایدبستری شم😥😂
وای پسر منم20ماهشه غذاشو خوب میخوره ولی با شیر خواستن روانیم کرده روزا که تا میشینم میاد میگه شی شی ینی شیر ولم نمیکنه شبا هم که صحبتشو نکنم بهتره،فقط خودمو میزنم انقد بیدار میشه ولی چون غذاشو میخوره نمیدونم خوبه الان بگیرمش یا بدم بازم......
یکی از فانتزیام اینه که انگشتمو بذارم تو دست کوچولوت,تو هم محکم بگیریش....
2706