2737
2734
عنوان

دخترم ابروم برده

56 بازدید | 22 پست
سلام شب بخیر من داشتم تو اینترنت سرچ می کردم این سایت رودیدم گفتم اینجا مشکلم رو بگم شاید تجربه شما به دردم بخوره من یه دختر 5 ساله دارم اسمش درسا مشکل بزرگمباهاش اینه تو دسشویی رفتن خیلی تنبله و تاخودم به زور نبرمش نمی ره دیروزم سر همین موضوع ابروم جلو جاریم رفت اخه خونه اونا بودیم دیشب اومدیم خونه یکمی دعواش کردم ولی واقعا کلافه شدمنمی دونم چیکار کنم میشه کمکم کنید لطفا
یعنی اگه نبریش تو خودش .... ؟؟ من روان شناس کودک نیستم عزیزم ولی به نظرم میاد همین رفتار شما که به زور می برینش دست شویی و زورش می کنید و حساسید باعث این رفتارش شده خیلی خوب میشد اگر با یه روان شناس کودک خوب مشورت می کردید مشکل قابل حلی به نظر میاد
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن اگه نبریش خودشو خیس میکنه
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
سلام بعضی از بچه ها از نگه داشتن دستشویی لذت می برن .. بعضی ها هم از اینکه فکر می کنن قسمتی از بدنشون می خواد جدا بشه می ترسن ... بهترین راه اینه روی دیوار اتاقش یه کاغذ بزنید ... بهش باد بدید اگه دستشویشو خودش رفت یه خورشید و اگه کثیف کرد یه ابر بکشه ... بهش بگید اگه 10 تا خورشید بشه یه جایزه ... واگه خونه دیگرون خودشو خیس نکنه دوتا خورشید .... و بلا عکس دوتا ابر ... هر ابرهم روی یه خورشید می پوشونه واز بین می بره ...انشالله که جواب می ده ..
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738
نظرم که خیلی واضح بود کوکی جان مطمینی؟؟
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
مامان نی نی بله متاسفانه داشت بازی می کرد دیگه نتونست خودش رو نگه داره جیش کرد یعنی جلو جاریم و خواهرش می خواستم اب بشم اخه بنده خدا خیلی مومن و اهل نجس و پاکی به روم نیوردن ولی مشخص بود خیلی ناراحت شد
2706