2737
2739
عنوان

درمورد علت بارداری های ناموفق من

1155 بازدید | 37 پست
سلام من پنج حاملگی ناموفقی داشتم (سقط در هفته های 32، 16 و سه بار هم 9) چند ماه داروهای کمک باروری مصرف کردم کلومیفن و لتروزول و HCG یک بار IUI کردم که منفی بود یک بار micro injection اونم منفی دوبار از اهدای تخمک اهدایی استفاده کردم با دردسر و هزینه های بالا هر بار حدود 10 میلیون یکبار حامله نشدم و یکبار هم تو هفته 9 سقط شد تا حالا می گفتند مشکل ما ژنتیک است و من و همسرم یک ژن ناشناخته مغلوب داریم و ریسک بارداری ناموفق 25% است (علی رغم اینکه هرچی آزمایش ژنتیک تو ایران بود با هزینه های بالا انجام دادیم و دوبار هم نمونه را به خارج فرستادیم و جواب همه نرمال بود) اما چیزی که اخیرا متوجه شدیم اینه که مشکل مربوط به Chronic histiocytic intervillositis هست یک مشکل ایمنی مربوط به بدن من که متخصص ایمونولوژی در مورد درمانش تخصص داره و در پاتولوژی جفت با انجام آزمایش cd68 ماکر مشخص می شه درصورتیکه سقط داشته اید جنین و جفت را برای این آزمایش به پاتولوژی آزمایشگاه ابن سینا و یا نسل امید ببرید امیدوارم تجربه تلخ من برای دوستانم نتیجه شیرینی داشته باشه به امید کامیابی همه تون
سلام عزیزم. من هم مشکل ایمنی دارم. درنان سی دی 68 هم سرم هست؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای بابا اومدم بهت بگم بری آزمایش های ایمنی و انعقادی رو پیش یه متخصص سقط مکرر بدی که دیدم بعد از کلی راه سخت خودت دادی برو پیش یه متخصص سقط مکرر و اگه لازم بود آزمایش های انعقادی هم بده اگه هنوز باردار نشدی جا برا ریسک نذار
2728
امیدوارم با حل مشکل بتونی بچه سالم خودت رو زود بغل بکیری🙏
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
مهفام اسمش خودایمنی هست باید سی دی مارکرها بررسی بشن و چند تا خودایمنی دیگه مثل لوپوس و آ ان آ و حتی شانتی تی پی او هم یه جور خودایمنی حساب میشه. جنین رو پس میزنه و باهاش مثل جسم خارجی رفتار میکنه و سریع علیهش آنتز بادز تولید میکنه و سقط میشه
2706