2703
2553
عزیزم توی این سایت خیلی تاپیک در این مورد خوندم وقتی سونو داپلر دادی و گفت جفت سالمه و خونرسانی کافیه. و تغذیه شما درست و کافیه و استرس نداری، یعنی هیییچ مشکلی نیست نی نی ژنتیکی لاغره ، مثل پدر مادرش سونو که ترازو نیست ، حدودی میگه ولی اینو مطمین باش استرسی که این چندروز داری و احتمالا تا آخر داری ظلم در حق بچته از تجربیات بقیه عبرت بگیر دکترها بخاطر مسیولیتی که دارن مجبورن اگه چیزی کم و زیاد شد بفرستن سونو سونو هم حدودی میگه اونا میترسن بعدا براشون مشکل درست نشه مثل یک مادر خوب دیگه به iugr فکر نکن ، بنداز دور خوب غذا بخور ، آروم باش، از خودت فیلم و عکس یادگاری بگیر انقدر زود میگذره که دلت تنگ میشه یکدفعه دیگه تاپیک بزنی نگرانی میام خونتون دعوات میکنم که نی نی رو اذیت میکنی ها.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
بچه من ای یو جی ار بود باوزن۱۵۰۰بدنیااومد شکرخدا الان یکسالش شد سالم سالم سالم خیییییلی هم زرنگ تو۱۰/۵ماهگی راه رفت خیلی هم تیز هست
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
چون شما و نی نی رو دوست داشتم برات تاپیک زدم مراقب نی نی خوشگلت باش حیفه بخاطر فکر و خیال دکترها بچه رو اذیت کنی اگه خیییلییی نگرانی دو هفته تغذیه ات رو عالی کن با کباب تابه ای و چهارمغز و بستنی و ... بعد یک سونو عادی برو ببین وزن نی نی چطوره وزن شما و شکمت زیاد مهم نیست. مهم وزنگیری جنینه فامیل ما شکمش کوچیک بود تا آخر مثل ۶ - ۷ ماهه ولی نی نیش ۳۵۰۰ بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم استراحت مطلق بودم تو ماه هشت دکترسونو بهم گفت امکان داره بچت مشکل مغزی داشته باشه نمیدونید چه روزهای بدی بود همش گریه گریه گریه تا وقتی که اتاق عمل بودن ولی وقتی بچه رو سالم دادن بغلم نمیدونید چه حسی داشتم دوست داشتم دکترارو خفه‌کنم
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2720
کیمیا 80جونم ممنون بخاطر توجه و محبتت...خیلی دوس دارم طبیعی و منطقی رفتار کنم...اما حتمن خودتون مادرید و این شرایط رو درک می کنید...قطعن بعدها به این روزام میخندم...اما خب دکترم باعث حساسیتم شده...وزنم تغییری نکرده و چهار مغز و کباب هم دارم میخورم...والا موندم
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
بنظرم یک هفته تا ده روز دیگه یک سونو معمولی بده ببین وزن بچه زیاد شده باشه تا خیالت راحت بشه اگه خدای نکرده زیاد نشد داپلر برو تا از خونرسانی جفت به جنین مطمئن بشی با آرامش باش ولی سهل انگارری نکن
کیمیا 80 جون من بچم iugr نبود که...گفتن اگه رشدش متوقف شه میشه این...خدارو شکر هم تکون میخوره هم رشد میکنه فقط یکم وزنش کمه ظاهرن
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
ساغر جون دکترا منو هم ترسوندن خدا نشناس ها من به خاطر دیابت بارداری تو رژیم بودم سک کیلو هم وزن اضافه نکردم باورت میشه حتی یک ویلو هم اضافه نکردم شکمم کوچیک دکتر گفت بچت مشکل رشد داره حتما. سونوی معمولی و داپلر راه به راه انجام میدادم
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
2714
هفته پیش زایمان کردم با اون شکم کوچولو ۲۹۰۰ وزن دخترم بود اینو گفتم بگم اصلا استرس نداشته باش
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه