2737
2734
آمادگی لازم برای سونوگرافی لگن از طریق شکم: مثانه باید کاملا پر باشد و این سونوگرافی به وسیله پروب شکمی از روی سطح بدن انجام میشود.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سلام من سونو ان تی دادم دیروز جوابش ٢.٧٣ در اومده و دیروز هم ازمایش NIPT به تجویز دکتر دادم ولی از دیروز خیلی خودمو باختم چقدر احتمال اتفاق بد واسه من وجود داره تورو خدا بگید سونو واسه ١٢ هفته و ٤ روز بوده سنم ٣١ سال و crl من ٥٨ بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان گل پسر عزیز سلام ٣٧-٣٨ هفتگی با دستور پزشک زنان
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
2731
ناردخت عزیز سلام سونوگرافیتون رو در یک جای معتبر انجام دادین؟
ناردخت عزیز لطفا ریپورت و عکس سونو رو بفرستین تا بتونیم بگیم سونو استاندارد بوده یا خیر
2738
من الان متوجه شدم اینا عکس رو به من ندادن و الان باهاشون تماس گرفتم تورو خدا جواب منو بدید بعد از این سونو منو فرستادن ازمایشگاه نیلو برای روش ازمایش غیر تهاجمی من ١میلیون ٦٠٠ اونجا پول دادم واقعا پولش مهم نیست جواب ٦ روزه دیگه میاد ولی من واقعا از این استرس دارم خفه میشم تورو خدا به من بگید من الان وضعیتم چجوریه واقعا الان درمونده هستم
ناردخت جان میشه عکس بهتر بفرستید برام تو ت لگرام به این شماره بفرستید لطفا 09396207404