2737
2734
سلام دوستان... من ی سال ونیم عقد بودم..شوهرم بچه خیلی دوس داشت..از توی عقد میگف بذرم باردار بشیم من میگفتم ن...دو س ماه بعد عروسی باردار شدم... وقتی عروسی کردیم همه سوال میکردن کی باردار میشی واینا...ولی تا باردار شدم همه تعجب کردن ک چقد زود باردار شدی..واز این حرفا... سنم خب داش میرف بالا...شوهرم هم همین طور...وب ی دونه بچه قانع نیس... شما هم مثه من با این مساله روبرو نشدید ک مردم چقد متضاد حرف میزنن؟
داری دیگه . الان نگران چی هستی؟
پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
من 4 سال بعد هنوزم نشدم
پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت روحی و درک عمیق از مسولیت سنگین بچه دارشدن و آگاهی از چالشهای عمیق تربیتی کودک، لازمه بچه دارشدنه نه حرف مردم؛ این مردم پشت سر " خدا " هم حرف میزنند؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2731
ی ماه دیگه ایشالا زایمانمه... خدا همه نی نی ها رو حفظ کنه..همچنین پدر ومادرشونو من دو ترم تحصیلی ام ک ی ترمشو تو عروسیم بود رفتم..بعدش دیگه شرایط بارداری نذش ادامه تحصیل بدم..البته من خودم فوق لیسانس دارم...ولی جایی ک ثبت نام کرده بودم کلی بام بدبرخورد کردن ک چرا دیگه نمیرم... عکس العمل ادمها دربرابر تصمیمهای شخصی زندگیمون متفاوته..من خودم رو اینجور قانع میکنم ک اگه بخوام تابع افکار بقیه باشم باید اسیر بی منطقی بقیه بشم وزندگیمو فدای دیگرون کنم... شما هم موافقید؟
منم بعد یه سالو نیم اقدام کردم و همون ماه اول باردارشدم....خیلیا گفتن زوده ولی فقط بهشون گفتم پشیمونم همون یه ماه بعد عروسیم باردارنشدم و گذاشتم برای یه سال بعد..اینجوری دهنشون بسته میشد😎
2738
من بعد دو سال اقدام کردم و تو اقدام اول باردار شدم

من مــــوفق خواهــــم شد 👍نه فـورا ولــــی حتــــــــــما 💜💜💜حسبی الله !...توکلت علی الله !...و الله خیر الحافظین 💜💜💜

عزیزم الان که دیگه بارداری بهش فک نکن هر کسی شرایطش فرق می کنه من خودم ٤ سال بعد ازدواج باردار شدم البته من ٢٢ سالم بود عروسی کردم و صبر کردم تا فوقمو تموم کنم سر کار برم خونه بخریم بعدش باردار شدم ولی اگه سنم بالا بود مجبور بودم زود باردار بشم