2737
2734
عنوان

واضح نبودن ساک حاملگی کمک کتید

404 بازدید | 31 پست
سلام من به حساب خودم هفته پنج هستم و به حساب دکتر هفته هفتم . هفته پیش و دیروز سونوگرفی شکمی شدم دکتر گفت یک چیز خیلی کوچیک سیاه میبینم که واضح نیست گفت احتمالا خارج از رحمی هست برام آزمایش تیتر بتا نوشته بچه ها من نمیتونم سونوی واژینال بشم خیلی حالم بد میشه واژینیسم هستم یعنی راه دیگه ای هست که تشخیص بدن خارج ار رحمی هست یا نه؟ خواهشم میکنم هرکسی تجربه داره نظرشو بگه من نگران هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطوری شدم،به حساب دکتر هفته هشت بودم ولی رفتم سونو هیچی ندیدن.بعدا معلوم شد هنوز چهار هفته نشده بوده و یک ماه تخمک گذاری نداشتم.متاسفانه اگر سونو واژینال برات بنویسه کاری نمیتونی بکنی.منم مثل شمام رو تخت از استرس میلرزیدم خانومه بهم گفت تو چطور رابطه داشتی؟ولی نترس بگو استرس دارم میزارن شوهرت هم بیاد تو پیشت.سریع هم تموم میشه.
هر طور دوست داری زندگی کن و بگذار بقیه هر طور دوست دارند زندگی کنند.
2728
2738
ببخشید چطور به حساب دکتر 7 هفته‌ای؟ دکتر باید یه چیزی ببینه و از رو ابعاد اون بگه چند هفته‌ای . وقتی چیزی نمی بینه چطور می تونه تشخیص بده؟
مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.
من برای طول سرویکس برام سونو واژینال نوشتن عزیزم.اون موقع که هفته چهار بودم نه چیزی ندیدن.دکترم نامه داد گفت اگه خونریزی کردی سریع برو بیمارستان اگرم نه که دو هفته دیگه برو دوباره سونو.که دفعه دوم ساک حاملگی و کیسه زرده را دیدن.
هر طور دوست داری زندگی کن و بگذار بقیه هر طور دوست دارند زندگی کنند.
2706