2410
2716
قبول دارید بارداری به خودی خود، زیبایی رو تهدید میکنه و از طرفی با توجه به اینکه ما خانوم ها دوست داریم که در دوارن بارداری نیز شیک و آراسته باشیم، شما چه توصیه ای برای استفاده از مواد آرایشی، بهداشتی، رنگ مو و استفاده از عطر و ادکلان در این دوران دارید؟ دوست دارم تجربیات شخصی خودتون رو برای ما بنویسید. شما چکار کردید؟ از توصیه های پزشک تون برامون بنویسید.
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com
در ضمن در جریان باشید که اسپانسر این تاپیک، فروشگاه اینترنتی خانومی به آدرس www.khanoumi.com هست و چون فروشگاه اینترنتی خانومی، اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین خرید لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران است و حساسیت بالایی بر روی سلامت خانوم های ایرانی در کنار زیبایی و آراستگی شون داره، شما رو دعوت به اعلام نظر و توصیه در این تاپیک کرده تا از تجربیات شخصی خودتون در دوران بارداری بنویسید و به خانوم های عزیزی که در حال حاضر در این دوران هستند و یا بزودی باردار خواهند شد، راهنمایی کنید. به پاس همراهی شما و مشارکت تون، به هر نفر که در این تاپیک نظر و توصیه اش رو بنویسه، یک بن هدیه 15 هزار تومانی داده میشه (بدون هیچ شرط). شما می تونید با این بن هدیه، به فروشگاه خانومی مراجعه کنید و بصورت آنلاین خرید کنید و درب منزل یا محل کارتون تحویل بگیرید.
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آدرس فروشگاه اینترنتی خانومی: www.khanoumi.com
2714
من از ضد آفتاب مینرال استفاده میکنم که برای خانومای باردار توصیه شده تا هم صورتمو از لک های بارداری حفظ کنه و مقابل آفتاب پوشش مناسبی داشته باشه... استفاده از مداد یا ریمل چشم آسیبی نمیتونه به جنین بزنه مگر اینکه حساسیت ایجاد کنه. اما رژهای حاوی جیوه میتونه برای جنین خطرناک باشه...
محصولات lush کاملا گیاهیه و واسه دوران بارداری خوبه
آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
برای دریافت بن هدیه 15 هزار تومانی، به محض نوشتن نظرتون در این تاپیک، آدرس ایمیل خودتون رو به شماره پیامک 02143905900 ارسال کنید. بن خریدتون حداکثر 48 ساعت بعد، به آدرس ایمیل تون ارسال می شود، ایمیل تون رو حتماً درست درج کنید. با این بن هدیه ، میتونید وارد سایت خانومی بشید و از بین محصولاتی که در این رنج قیمت هستند، خرید کنید، لاک ، کرم دست ، شامپو، رژ لب ، مداد لب و خیلی محصولات دیگه ... اگر هم تمایل داشتید بیشتر خرید کنید، در پروسه پرداخت، این مبلغ با درج کد هدیه تون از فاکتورتون کسر میشه .
حوزه سلامت از دانشگاه یورک در کانادا، مادران باردار باید از لوازم آرایشی بخصوص، شوینده‌ها و دارو در سه ماه اول بارداری اجتناب نمایند تا از مغز جنین درحال رشد دربرابر مواد شیمیایی که برانگیزاننده اوتیسم است، محافظت کنند. محصولاتی که به‌طور روزمره از آنها استفاده می‌کنیم مانند کرم‌ها و مواد آرایشی، حاوی مواد شیمیایی خاصی هستند که به‌طور بالقوه می‌تواند روی جنین در حال رشد در دوران بارداری تاثیر بگذارد.
مواد آرایش از اونجائیکه سرب داره بهتره از اونها استفاده ای نشه البته بیشتر در 3 ماه اول بارداری. ترجیح من استفاده از لوازم آرایشی هستند که گیاهی باشند. صد در صد خطرشون کمتره

مادرم چشمهایم جای پاهای توست

خانوم های گل، یادتون نره برای دریافت بن هدیه تون، آدرس ایمیل تون رو به سامانه پیامکی 02143905900 ارسال کنید. اگر هنوز این کار رو نکردید، همین الان انجام بدید.
سحر جون ضدآفتاب مینرال چیه ؟ من شنیدم ضدآفتاب شیمیایی استفاده نکنیم، ضدآفتاب فیزیکی ولی نمیدونم دقیقاً یعنی چی؟ دوستان هر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه ، یا بگه چه کرم ضدافتابی استفاده میکردن تو دوران بارداری
2706