2737
2739
سلام پسر منم یکسالشه،والا بیشترعلاقه داره دنبال من بیاد شیطونی کنه تو آشپزخونه تا بازی کنه باوسایلاش،همش تو کابینت،باقابلمه ها ورمیره
کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر من ده ماهشه ..باهاش توب بازی میکنم..دالی بازی..با اسباب بازیهاش بازی میکنم خوشش میاد مثل ماشین بازی..
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
تمام اسباب بازیاش تو کابینته،یا تو ظرفشویی،یا رو اپن،کلا علاقه داره همه چیزو بذار بالا،بیشترخودش تنهایی بازی میکنه،منم گاهی باعروسکاش واسه شعرمیخونم،بابام توپ بازی میکنه،روزی یکساعت میبرم بیرون با بچه ها بازی میکنه
کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
ساراگلی پسرت راه افتاده؟ منم این بازیهارو انجام میدم ولی حس میکنم کمه.مهمونی میریم اصلا باهاش بازی نمیکنم چون همه باهاش بازی میکنن پسرمم طرف من نمیاد مگه خوابش بیاد یا گشنش بشه حالا عذاب وجدان گرفتم نکنه مادرخوبی نیستم یا بهش محبت نمیکنم که نمیاد طرفم همش میره سمت شوهرم
2738
دالی بازی شعر خوندن توپ بازی ولی در کل زود خسته میشم اهنگای ضبط شده عمو پورنگو میزارم دوست داره 9ماهش انقد ک نق میزنه همش دنبالمه کلافم ازش
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.