2726
سلام دوستان خواهرم بارداره و تحت نظر دکتر فرحناز مهیار هستش تا زایمانش چیزی نمونده ولی هنوز نتونسته بیمارستان رو انتخاب کنه ممنون میشم تجربیاتتون رو بگین و اینکه راضی بودین یا نه ؟ منظورم از نظر رسیدگی به مادر و نوزاد
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر قصه ها واقعا?! آخه من یه بار ک حالم بد بود رفتم مصطفی خمینی خیلی پرسنلش بد رفتار کردن باهام و من درد داشتم اونا نشسته بودن میوه میخوردن، اعتراض کردم گفتن مگه ما مسئول درد توییم بمون تا دکتر بیاد
سلام عزیز،خیلی اتفاقی تاپیک رو دیدم،گفتم تجربه ام ذو بگم،من بیمارستان میلاد زایمان کردم، از دو هفته قبل از زایمان شکمم سفت میشد چندبار رفتم برای nst و سونو ک گفتن طبیعیه و مشکل نداری،بچمم همیشه از نظر وزنی و حتی قدی ده روز جلوتر از تاریخ خودش بود،منظورم اینه ک درشت بود،ولی دو هفته آخر وزن نگرفت،روز یکشنبه رفتم بهداشت محل برای چکاب ماهیانه گفت ضربان قلب بچه کمه،اینم بگم دکتر اورژانس میلاد ی بار بعد nstگفت بچت قلبش مشکل داره بعد زایمان حتما اکو بده،بهداشت گفت سریع برو بیمارستان،رفتم باز سونو و nst ک گفتن طبیعیه ولی شب بازم بیا،شب ک رفتم دکتر مهیار دکتر اورژانس بودن،دوباره سونو. Nst,ک البته زنگ زدن خودشون ببینن دکتر سونو کیه، گفت من این سونوهای قبلی رو قبول ندارم،نمره سونو شد 8 گفت برو بستری،خلاصه،11 شب ما بستری شدیم و امپول فشار و اینا،با اولین انقباض ضربان قلب بچه از 160 رسید ب 40،کسی باسرم نبود،خودم داد زدم ک بیایید،اومدن و کلی کپسول اکسیژن و این چیزا تا ضربان بچه طبیعی شد،دکتر شیفت هم خاکباز بود،با هر بار انقباض ضربان قلب بجه می افتاد،ماما هم هی معاینه میکرد و میگفت باز نشده وبی لگنش خیلی خوبه،من 11ساعت درد کشیدم 4 سانت باز شد،فاصله دردام رسید ب 30 ثانیه،یعنی مثل زایمان ولی باز نشد،دکتر گفت ببرید سز ماما نمیذاشت ک حیفه لگنش خوبه!!!! ساعت 12 منو سز کردن وقتی بچمو درآوردن دکتر گفت وااااای بند ناف س دور پیچیده دور گردنش!!! من بعدش از خستگی درد قش کردم ولی ببین من تو دوهفته شاید 5-6 بار سونو دادم ولی اصلا اونقدر داغونه دستگاهشون ک نفهمیدن،دکترم اصلا نگفت چرا بچه دوهفته اس وزن نمیگیره،دکتر اورژانس نگفت چرا شکمت سفت میشه،موقع زاییدن نگفتن چرا ضربان قلب بچه افتاد،تهش اینکه جون بچه و مادر براشون مهم نیست،خداروشکر از من بخیر گذشت،این مابه آبان 94 بود،الانم باردارم برا دومی،تو رحمم لخته خونی داشتم،ی جمعه لکه بینی داشتم مجبور شدم باز رفتم میلاد تو سونو کفت لخته نیست برطرف شده،هفته بعدش ک جای دیگه رفتم سونو گفت سایزش ده برابر شده!!!!یعنی داغون خلاصه الان سر دومی بمیرم هم دولتی نمیرم،من قبلا تفکرم این بود ک قراره خودم زور بزنم چرا پول ب دکتر و بیمارستان بدم ولی دیدم واقعا فرق داره،مسئولیت پذیری تو خصوصی بیشتره البته بخاطر پولی میگیرن نه وجدان،هزارتا دیگه ازین مثالا سراغ دارم تو میلاد. جون خودم و بچم میارزه ب اینکه از خیلی جاها بزنم برا پول بیمارستان
سلام عزیز،خیلی اتفاقی تاپیک رو دیدم،گفتم تجربه ام ذو بگم،من بیمارستان میلاد زایمان کردم، از دو هفته ...

عزیزم واقعا با خوندن خاطره زایمانت تو این بیمارستان اشک تو چشمام جمع شد متاسفانه من هم خاطره خیلی بدی از این بیمارستان دارم خدا رحم کرد جون سالم از این بیمارستان به در بردیم البته به قیمت کلی زیان روحی و جسمی و مالی

2706