2703
2553
سلام دوستان من به لطف دعاهای شما باردار شدم.الان هفته 22 یا 23 هستم(به خاطر تفاوت سونو گفتم دوتا عددو) چون تو زمان انتظارم کنارم بودین این پستو گذاشتم تا اگه کسی به دردش خورد استفاده کنه. من 6 سال ازدواج کردم یه سقط عمدی داشتم متاسفانه.اما تا 6 سال که گذشت بچه نخواستم.جلوگیری طبیعی بود. یه بار دو سال پیش کیست گرفتم که با مصرف یک دوره یاز خوب شدم(اینو واسه خانومایی گفتم که نگرانن با کیست بچه دار نشن)درد کیستم به حدییییییی شدید بود که دکترا اول گفتن دیسک کمره. بعدم که فهمیدن کیسته تخمدانه شک کردن به سرطان... اما خدا کمک کرد و این بیماری یه کیست ساده بود. ************************ اما بارداری... من امسال ماه رمضون شوهرم واقعا درخواست کرد بزاریم بچه دار شیم.منم ترسووووووووو.با کلی مخالفت. تا اینکه بالاخره با کلی مشورت و مشاوره دیدم بچه دار شدن هم قسمتی از زندگیمه و اقدام من شروع شد. بماند که دفعه اول 3 روز مونده به پری اقدام کردم وقتی پری اومد گریههههه که من مامان نمیشم😐اما بعد پری شروع کردم به اقدام خودم متوجه شده بودم که تخمکی آزاد نشد.مطمئن بووووودم(هرکس بدن خودشو بهتر میشناسه)بعد شروع کرده بودم به گرمی خوردن و ... روز 12 سیکلم رفتم پیش دکتر که با سونو گفت تخمک درشت نداری.گفت ان شالله باردار شی اما اگه نه هم که برای ماه آینده کلومیفن بخور.شبی یک عدد. حالا هی من منتظررررررر و استرس و سوال و سرچ از نی نی سایت و گوگل😊 اما پری تشریف آوردن سر وقت خودشون اما با شدت بسیارررررر زیادی درد.جوری که گریه میکردم.😢 از اول پری شروع کردم به خوردن رازیانه.سیاه دانه و عسل.تخم هویج و معجون.خوردن دارچین داخل چای. دادن خرنوب به همسر.معجون به همسر و ... از روز سوم پری کلومیفن به مدت 5 شب و روز 12 پری هم رفتم سونو و دیدم خدارو شکر تخمک دارم.دکترم آمپول اچ سی جی داد و استفاده کردم و تا 48 ساعت اول 2 بار اقدام داشتم.بعد اقدام دراز کشیدم و بلند نشدم. از 5 روز مونده به پریود بی بی چک مثبت شد.ولی چون آمپول زده بودم نگران کاذب بودن بودم.اما خدا خواست و نی نی منم اومده بود. پ.ن:از روز تخمک گذاری همون روز آمپول دیگه هیچ گرمی نخوردم. امیدوارم طولانی بودنشو ببخشین. ذکر بسم الله و زیارت عاشورا رو مداومت کردم.ان شالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه.آمین
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنون مریم جان
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
دختر خانوم😘
2714
ممنون روان عزیز
ممنون رویا جون
منم این ماه کلومیفن خوردم و امپول زدم روز چهارده و شونزده سیکلم اقدام داشتم الان یک هفتست از اقدامم گذشته ولی امروز اول لک بعد خون دیدم نمیدونم چمه
دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
2706