2737
2734
عنوان

رستوران خوب توی کرج ؟

17478 بازدید | 15 پست
سلام

دوستان من دنبال رستوران خوب توی کرج هستم...... خودم رستوران قائم توی میدون آزادگان رو می شناسم ولی غیر از اون شما جای خوبی رو سراغ دارین؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
فست فودی هم بگید لطفاً‌ من چند جا رو میشناسم که معرفی میکنم اما تکراری شدن

پیتزا دی - بلوار جمهوری

7 رنگ - درختی میدون عطار

سوپر استار - میدون آزادگان

بیست - فلکه اول گوهردشت

میخکوب - جهانشهر

مکث برگر - بلوار سرداران

توژی - جهانشهر

رستوران بناب اذربایجان علی اقا توی فلکه چهارم فردیس که علاوه بر برنج نون داغم داره که خیلی تافتونش خوشمزس با جاهای دیگه فرق میکنه کباباشم واقعا خوبه

رستوران حاج عباس توی حصارک هم که احتیاجی به تعریف نداره همیشه غلغله هستش

بیرون بر کبابی شمس توی کوچه پمپ بنزین مصباح که فقط کوبیده و جوجه داره فقط دو مدل نونشم لواشه برنج نداره ولی کبابش بینظیره یه مغازه خییییییلی کوچولو هستش بگین همونجا براتون جلو در میز میزاره بشینید چون فضای بیرونش بازه

این اخری برای مراسم یا تولداتون میاد خونه براتون غذای رستورانی درجه یک درست میکنه

لذتش رو ببرید

فقط دوستان اینا لاکچری نیستن خیلی ساده و معمولی هستن ولی کیفیت غذاشون درجه یک و قیمت بسیار مناسب

از زمان این گرونی های اخیر دیگه واقعا نمیشه هرجایی رفت باید حتما اقتصادی باشه شاد باشید و دلتون خوش😊

2706