2726
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726039 بازدید | 41496 پست
بچه ها راستی من یه پیشنهادی دارم
میگم همه ماها که تا چند ماهه دیگه عروسیمون هست بیائید بعدعروسی بگیم از جاهایی که رفتیم چقدر راضی بودیم و برای هم بتعریفیم که .......................بلاخره چه گذشت؟؟؟
ماریا جان نیلگونم 1 و نیم می گیره ولی یه سری عکس لختی از عروس دوماد می گیره همون روزی که می رن عکس اسپورت بندازن تو آتلیه که عروس و داماد لباساشونو در میارن و یه تور و پارچه می پیچن دورشون... یه کمی شاید آدم خجالت بکشه ولی بعد که عکستو می بینی معرکه است...کاشکی یه سر بری ببینی..ضرر نداره ها :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه بابا شوهر من خوشش نمی یاد یه جا رفتیم عکس یه دختره که لباسش کمی لختی بود و قاب کرده بودند زده بودند به دیوار شوهر من اصلا خوشش نیومد از اینم میدونم خوشش نمی یاد .
مرصی گلم
2728
عجب بحث داغی شده این آرایشگاه عروس! انشاله که همتون خوشبخت باشین و زیبا.
عزیزان می خواهم یک راه حلی بهتون پیشنهاد بدم . شاید این طوری بهتر جواب بگیرین. مثال زیر در مورد خودم صادقه .
دختر عموی من 4 سال پیش دنبال آرایشگاه بود. اون موقع تازه تازه داشت آرایش های عربی جا می افتاد . برای آرایشگاه از هر آرایشگاهی که کمی خوشش می یومد یکروز می رفت و میکاپ می کرد که مثلا بره مهمونی ( حالا مهمونی هم نمی خواست بره ها !!! ) این طوری هم قلم اون آرایشگر رو می شناخت هم طرز برخوردشو و حوصله تو کارشو .
خ معتمدی رو هم مون طوری پیدا کرد . اول خودش رفت بعد برای کارهای دیگه زن عموم و ... حالا هم که نوبت رسیده به ماها.
گول اسم و آلبوم کار آرایشگاه ها رو نخورین بچه ها. اسم آرایشگاه مهم نیست کننده مهمه. آلبوم کار هم مهم نیست . 100 تا فتوشاپ می شه روش کرد. یکبار خودتون برین آرایش رو از نزدیک ببینین.

تازه کار آرایشگاه هم سلیقه ای. شاید من الان دارم می گم زیبانگار بهترین خیلی ها خوششون نیاد یا برعکس.
به نظر من عزیزان هر آرایشگاهی انتخاب می کنید برید و کارشو علنا تو صورتتون ببینید.
بعد هم بیخودی آرایش عروس رو خیلی برای خودتون غول نکنید. نمی شه معجزه کرد توی اونشب و یک تیغ جراحی برداشت کل صورت رو عوض کرد.

ببخشید زیادی پرچونگی کردم و شدم مامان بزرگ !!!!
والا نانازی جون تو راست میگی آرایش یه امر کاملا سلیقه گی هست و هر که یه جور آرایشی را خوشش میاد
من خودم به نظر همه احترام میذارم ولی وقتی دوستمو بردم که کارای زیبا نگار و ببینه گفت عروساش خیلی زشتند و گریمی تو صورت اونا پیدا نکرد و بنظرش همه زشت اومدن/
البته این کسی که میگم کار ارایش خودش حرف نداره.
ما هم زیادی خودمون خسته میکنیم مثلا همه توقع دارن از یه صورت مثل فتانه یه چیزی درست بشه مثل صوفیا لورن که این غیر عادی
امیدوارم شب عروسی هر کسی براش بهترین و زیباترین شب باشه و تمام لحظاتش شیرین و به یادماندنی
ماریا جان مطمئنی دوستت این کاره است ؟؟؟ فکر نمی کنی کمی تند داری می ری و انقدر انتقاد مستقیم توهین به من و بقیه دوستانی است که کار جا یا مکان خاصی رو می پسندیم ؟؟؟
یعنی من که اول مهر عروسیمه و زیبانگار می روم زشت می شوم؟؟؟!!! خوب نیست این جا که یک تالار گفتمانه و همه با هم فقط داریم تبادل اطلاعات می کنیم کمی نامحترم با هم حرف بزنیم.

نه ما همدیگر رو می شناسیم نه از کجا آرایشگاه رفتنمون چیزی عاید هم می کنیم. از شما بعید بود. من و شما که آرایشگاهمونو انتخاب کردیم پس بهتره مجال بدیم دیگر دوستان و شنیدن نظرات دیگران.
خانم نانازی و همه ی عزیزان محبت می کنند تجربه هاشونو در اختیار ما و شما قرار می دهند.
محبوبه جان چرا ناراحت شدی عزیزم ؟؟؟ ماریا جون که منظور ی نداشت به شما. ایشون هم نظرشونو گفتند. زشتی و زیبایی سلیقگی . مثلا وقتی ماریا جون گفتند می روند آرایشگاه صوفی و یکی از دوستانمون گفت اونجا کارش خوب نیست و چشم ها رو خیلی سیاه می کنه ماریا جون ناراحت شدن ؟؟؟

محبوبه جان ایمان دارم خیلی زیبا می شوی . هم شما و هم ماریا جون .
این جا فقط یک تالار برای نظراتمون و پیشنهاد هامونه. مثلا این همه نام آرایشگاه برده شد و بعصی ها تعریف کردن و بعضی ها هم گفتد کارش خوب نیست دلیل بر خوبی یا بدی اون کار بود ؟؟؟!!!

انقدر حساس نباش خانمی.
ماریای عزیز و همه دوستان خوبم مطمئنم همتون در شب عروسیتون زیباترین هستین. انشاله که آینده و بختتون از صورت هاتون اون شب بهتر باشه . و هممون توی تاپیک جدیدی به نام خوشبخترین ها حرفی برای زدن داشته باشیم.
دوستتون دارم .
محبوبه جان چرا ناراحت می شی عزیزم من از اول گفتم که خودم به نظر همه احترام میگذارم و این یک امر کاملا سلیقه گی هست و این یه مثال بود که زدم اصلا قصدم توهین به شما و شخص خاصی نبود هر جایی ممکنه به نظر یکی خوب بیاد . من قصد توهین به کسی و نداشتم شما بی جهت عصبانی شدی .
اینجا مکان بحث تبادل نظر پس نباید بخاطر حرفای همدیگه ناراحت بشیم .
نانازی جون ازشما هم ممنونم که اینقدر دختر گلی هستی مطمئن هستم شما تو زندگیت هم آدم صبور و باگذشتی هستی .
به قول شما انشاا... همه خوشبخت باشیم و بخت های خوشگل داشته باشیم.
2706