2737
2734
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726043 بازدید | 41496 پست
عزیزم ما برای مراسم عروسیمون 2 دوربین سفارش دادیم با ودیو پروجکشن باغ و عکس 70*100 و 100 لیت دو تا عکس 30*40 برای خانواده ها در کل 000/500/1 تومان در می‌اید . ولی در کل کارش عالیه حتما برو کلیپاشو ببین خیلی قشنگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما برای مراسم عروسیمون 2 دوربین سفارش دادیم با ودیو پروجکشن باغ و عکس 70*100 و 100 لیت دو تا عکس 30*40 برای خانواده ها در کل 000/500/1 تومان در می‌اید . ولی در کل کارش عالیه حتما برو کلیپاشو ببین خیلی قشنگه
2731
چند روزه که این موضوع رو دنبال می کنم ولی دیدم دیگه نمیشه ثبت نام نکنم.
من هم عروسیم آبانه.
برای عکس و فیلم نامزدی رفتم کلاسیک،کارش خیلی خوبه.خیلی طبیعیه، زیاد هم روتوش نمیکنه. خیلی هم آدمای خوبی هستند،یه خانوادند و برخوردشون خیلی خوبه که به نظر من شخصیت و رفتار عکاس خیلی مهمه.
فیلم رو هنوز ندیدم ولی از عکس راضی بودم.
2738
راستی آرایشگاه رخشید ( امیر آباد شمالی) هم قیمتش مناسبه و هم کارش خوبه. نه کم آرایش میکنه نه زیاد. هرطور که بخواهید آرایش می کنه به شرطی بهتون بیاد.من برای نامزدیم رفتم و کارش خیلی خوب بود.اونایی که دیدن هم خوششون اومد.
کار عروس رو مرضیه خانم انجام میده. کلی هم عکس از کاراش داره که می تونید ببینید.شمارش اینه:
88334877
اگر زنگ زدید سالن حتما با خودش صحبت کنید.اگر احیانا دیگه اون سالن نمیرفت بگید شماره موبایلشو بدم.
یه دنیا مممنونم مریم جان اگه گفت کی معرفی کرده می تونم شما رو بگم؟ راستی چه قیمتی ازتون گرفت؟ برای فیلمبرداری میشه آدرس یا شماره رو هم بهم بدید. اگه میشه قیمتش رو هم بهم بگید
قیمت کلاسیک خیلی عالی بود.600هزار فیلم برداریه 1 دوربین، 200هزار ورودی آتلیه.من 20-30 تا عکس آتلیه می خواستم گفت من هرچقدر وقت داشتیم عکس میگیرم.که تقریبا 250 تا آتلیه گرفت تا آخر شب هم با ما بود و حدود 140 تا هم عکس تو مجلس گرفت. هم لیت بهمون داد، هم یه عکس 100*70 کادو داد که فوق العاده قشنگه، کیفیت عکس هاشم خیلی خوبه.این شماره خانم گودرزی:
09121019156
خانم گودرزی و همسرشون عکاسند.
قبلا خودشون آتلیه داشتند که الان جمع کردند و با چند تا آتلیه قرارداد دارند که اونجا عکس می گیرند.
آرایشگاه برای عروس تقریبا 350 میگیره،دقیق نمیدونم.حتما اگر پرسید بگو مریم از طریق اینترنت معرفی کرده همون که آخر تیر نامزدیش بود. راستی کار ابرو و هایلایت و مش هم خیلی خوبه.من 4 ساله مشتریشم. البته 1 سال نشده که میره آرایشگاه رخشید.یک نفر هم کارهای ناخن رو انجام میده که من از کارش خیلی خوشم اومد.
ناتاشا جان موندگار آلبومی که داشت بیشتر عکس عروسی خودش بود عکس لختی به ما نشون نداد ولی من برای عقدم همین جوری رفتم پیشش چند تا عکس انداختم خیلی قشنگ شد هر کی دید خوشش اومد ازت سوال میکنه اگه تیپ خاصی مدنظرت باشه حتما همون جوری میگیره ولی پوزایی که خودش میده عالیه و آدما فوق‌العاده با شخصیتی هستند بعضی جاها ممکنه کمتر بگیرن که خودم چندتاشون رفتم ولی کارشون همچین مالی نبود میدونی کلاس کاری نداشتند.
بچه ها راستی من یه پیشنهادی دارم
میگم همه ماها که تا چند ماهه دیگه عروسیمون هست بیائید بعدعروسی بگیم از جاهایی که رفتیم چقدر راضی بودیم و برای بتعریفیم که بلاخره چه گذشت؟؟؟
2706