2733
2734
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726043 بازدید | 41496 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها آدم نباید شب عروسیش بشه تابلوی نقاشی.
به خدا سر عقدم تا دمه سالن من داشتم از آرایشم گریه می کردم. تازه کلی هم تاکید کرده بودم غلیظ نشه. لباسم صورتی بود سایه ام آبی سبز!!! خیلی بد شدم.

یکی از دلایلی که می روم پیش خانم معتمدی به دلیل کار گریم فوق العادشه . چون بلای آرایش بدسرم اومده بهتون می گم.
الان یکسال من هر روز توی اینترنت عکس تمام خواننده ها و بازیگران معروف رو نگاه می کنم. همه اشون تمام گریمن و آرایش مختصری دارن. به اونها می گن زیبا . سایه اسمش رو خودشه. نه چشم های سیاه یا خط چشم های آنچنانی.

ولی بازم به قول دوستان همه اینها سلیقه گیه.
2738
سلام.
دوستان من امروز با خواهرم رفتم کارهای زیبانگار رو دیدم. خواهرم که خیلی خوشش اومد. کار خانم صوفی رو هم دیدم ماریا جان.
گریم خانم معتمدی عالیه ولی آرایشش لایته. صوفی آرایشش پر رنگه گریمش نه چندان جالبه.
آخه من خودم همیشه آرایش خیلی غلیظ می کنم . حالا اگه شب عروسیم لایت باشم خیلی تو ذوق نمی زنه دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بدبختی اینه شوهرم می گه اصلا نباید آرایشت غلیظ باشه!!!

توی همه این آرایشگاه هایی که دیدم زیبانگار بهتر بوده. ایده های جالب تر و منحصر به فردی داره.
فرح . دادفر و عتیقه چی. چهره ها و ... همه رو دیدم . توی همه این ها گریم خانم معتمدی بهتر بود. حالا تا 15 آذر وقت دارم اگه بازم موردی بود خواهش می کنم دوستان بیان بگن.
سلام نیشکر جون، خوب عزیزم سوالی که پرسیدی کاملا سلیقه ایه، بنظر من اگه همیشه آرایش غلیظ روی صورتت داری اگه شب عروسیت لایت آرایشت کنن چهرت بی روح بنظر می رسه، مگر اینکه سبک آرایشت رو تغییر بدی که از این لحاظ تغییر کنی عروس خانوم
سلام دوستان عزیز

زیبانگار کار ابروش چطوره؟ خوب برمیداره؟

یا جای دیگه ای که کار ابروش همیشه خوب باشه سراغ دارید؟ آخه بعضیا بگیر نگیر داره یه بار می ری حسابی بر مدارن بار دیگه گند می زنن دیگه ابرو واسم نمونده تو رو خدا یه جای حسابی بهم معرفی کنید با شمارش

راستی زیبا نگار رنگ ومش چقدر می گیره؟
خیلی ممنونم
سلام به همه خانومیای عزیز ...اگه دنبال آرایشگاه خوب و ارزون هستین حتما به فهیمه 2 هم سر بزنید : خیابان جردن - کوچه تور ( سرش گلفروشی خوشه است...همون بعد گلفروشی تو کوچه یه دیوار آجری با تزیین فرفورژه است اگه درست یادم مونده باشه..تابلوی کوچیکی هم زده رو همون دیوار ) ...تو فهیمه قیمت ثابته .. پارسال 150 اینطورا بود الان باید 200 -250 باشه که البته اپیلاسیون رو شامل نمی شه و به عهده خودته ...ناخنت رو هم طراحی نمی کنن فقط با دو رنگ لاک ساده یه طرح ساده می کشن برات ...2 تا آرایشگر داره : سیما و شیوا ! سیما 30 ساله آرایشگر عروسه و کارش به نظر من فوق العاده قشنگه ... من خودم هم عقد و هم عروسیمو با اینکه محدودیت مالی نداشتم پیش ایشون رفتم...اون موقع روی هم عقد و عروسیم شد 200 !!!! یکی 80 یکی 120 !!!! شیوا کارش غلیظ تره و از اکلیل خیلی استفاده می کنه ..من نمی پسندم اما خیلیا دوست دارن... فهیمه شینیونای عروسشم به نظرم از جاهای دیگه خیلی حرفه ای تره...من توصیه می کنم یه سر برین کاراشونو ببینین :) اگه رفتین فهیمه برای شینیون پیشنهاد من سامیه...بعد هم تارا
دریا جون من برای کارای معمولی مثل براشینگ و ابرو و مش و اینا... می رم سالن دادفر تو دولت نبش کاوه...ابرو رو هم می رم همون دادفر پیش کارولین ...ببین نمی خوام تبلیغ کنم ولی یه بار بری دادفر مشتریش می شی..من آرایشگاه زیاد عوض کردم اما اینجا رو مشتری شدم..2 بار هم آرایش صورتشو دیدم یکی دخترخالم یکی خواهر شوهرم واقعا کارش عالی بود..من قبلش واسه همه کارام می رفتم گل جردن...2 بار هم اونجا آرایش صورت و شینیون کردم..اصلا راضی نبودم
بچه ها میشه یه کمکی هم به من کنید...ارایشگاه خوب و با قیمت مناسب تو غرب تهران یا حوالی خیابون فاطمی می خوام برای مراسم عقد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=16496 لطفا بهم کمک کنید
2706