2703
2553
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726025 بازدید | 41496 پست
دریا جان حتما حتما برای ابروت پیش خانم معتمدی برو.
ببین ابروش فوق العادست. ابروهایی رو که دیگه هیچ امیدی بهشون نیست و باید تتو بشن رو درست می کنه.
چون طراح و گریمور دقیقا ابرویی رو برات برمی داره که به صورت می یاد. کلی هم برات توضیح می ده . قیمتش هم خوبه . 6000 تومان می گیره.

در کل همه کاراش خوبه. مثلا رنگ مو هونی رو برات در می یاره که تو ژورنال دیدی یا دکلره هاش امکان نداره کمی مو آسیب ببینه.
من و کل خاندانمون !!! مشتری اش هستیم. حتما یک سر به اونجا بزن.
آره سودا جون...همون دادفر...ببین قیمتش رو درست نمی دونم باید حول و حوش 500 تا 700 باشه...عروسشم من از نزدیک ندیدم اما عکسایی که زده به دیوار خیلی عالین..بد نیست یه تحقیقی روش بکنی..من خواهر شوهرم پاتختیشو رفته بود اونجا ماه شده بود..از عروسیش که گل رفته بود هم حتی بهتر شده بود ..اگه می خوای شمارشو بذارم برات..البته بری از جلو کاراشو ببینی بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
Seveda جان شمارش همینه عزیزم.
ولی ممکنه پیش بیاد توی یک روز چند تا عروس داشته باشن. من اونجا رو برای عروسیم دیدم. عکس هاش با عروس واقعی کمی فرق می کنه. ولی کارش خوب بود اونم. مثلا تمام مدل های عکسش پرسنلشن اگه دقت کنی . ( آخه گفتم که مادرشوهرم خیلی وسواس بود. مجبور بودم یک آرایشگاه رو 10 دفعه بریم ! انقدر رفتم همه رو شناختم اونجا !!!! ) بعد عکس های قبل و بعد رو که ببینی می فهمی عکس های قبل ( بدون آرایش ) کمی دستکاری شده !!! مثلا پف چشم یکی از خانم ها توی عکس قبل خیلی زیاده ولی خودشو دیدم ، اصلا زیر چشم هاش پف نداره !!!!!!!!! ( خب منی که نمی شناسم و یکبار عکسو می بینم می گم : به به چه عالی پفشو پوشونده ! )

گاهی واقعا نمی شه به آلبوم ها اعتماد کرد.
دوستان خوبم من تا 15 آذر وقت دارم. تمام آرایشگاه های معروف رو هم دیدم ولی خیلی به دلم نشست. فعلا انتخابم رو زیبانگاره.
لطفا اگه جاهای دیگه رو هم می دونید بگین.
سودا جان لطفا اگه جایی مد نظرت بود و رفتی به ما هم بگو عزیزم.
آره ماریا جون منم دوس داشتم بدونم صوفی کجاست.
سودا جان من گل رو شنیدم توی یوسف آباد
نیشکر جان اگه هم لایت آرایش می کنی سعی کن بی روحت نکنه به قول بچه ها. البته با لباس و تور و تاج و گل همه متفاوت می شن پس نگران نباش. البته شاید حتی آرایش لایت بیشتر از غلیظی که می کنی بهت بیاد. موهات رو بگو متفاوت کنه هم رنگ هم مدل. این جوری اگه آرایشت هم کم باشه از زیبایی خودت راضی می شی ...
2714
نیشکر من کارای زیبانگار رو دیدم خوبه ولی حواست باشه کم آرایش می کنه ها! یعنی خیلی لایت و طبیعی مثل صورت خودت. اگه عکساشو دیده باشی متوجه می شی. باید ببینی می پسندی واسه خودت یا نه حتما غلیظ و رنگ و رو دار می خوای. ولی نقاشی نکن خودتو
مگی جان کارهای زیبانگار مال 2-3 سال پیش بود اون عکس ها. آرایشش لایته. ولی گریمش فوق العادست. توی اون شک ندارم.
حالا دختر خانم معتمدی رفته دوبی یک دوره تخصصی میکاپ ببینه . خودشون گفتند نازنین بیاد یک آلبوم خوب درست می کنیم از هر نوع مدل آرایش. من تا 15 آذر وقت دارم. بذار آلبوم جدیدشو ببینم بعد. خودشون گفتند تا 30 مهر آماده می شه.
بدبختی من اینه شوهرم می گه آرایش غلیظ نه خودت باش. تعریف نمی کنم ولی قیافه خودم خوبه. شوهرم می گه می خواهم خودت باشی.

حالا تا 30 مهر که کارهای جدید زیبانگار رو ببینم صبر می کنم . شما دوستای خوبم هم اگه بازم سالنی شراغ داشتین بگین. مرررررررررررررررررررررررررررسی.
سلام دوستای گل. منم عروسیم آذره و کلی دنبال آرایشگاه گشتم.گل بانو -چهره پردازان - بتی گران هستن(800 به بالا) البته خیلی هم عالی نیستن به نسبت پولی که میگیرن. نظرات شما خیلی بهم کمک کرد. واقعا ممنونم.ایشالله میرم زیبانگار رو ببینم. خدا کمک کنه و استرس نداشته باشین همه خوب میشیم. گل سرخ تهرانپارس قیمتش خوبه اما همه یه جورن. اینی نظر شخصی منه.بازم باید بگردیم! من لباس نامزدی از مزون محسنی گرفتم 320 اجاره.واقعا زیبا بود.حالا عروسی خدا کمک کنه
مسافر جان با وجود اینکه نظرات همه خانومیا محترمه اما نظر شخصی من اینه که فرق آنچنانی نداره که آرایشگاهت کجا باشه...مهم کارشه ...چون بعد از آرایشگاه فیلمبردار اینقدر باغ و آتیه و بردار بذار داره که می بینی همه تهرانو گشتی !! من خودم آرایشگاه و گلفروشیم جردن بود ...باغم ده ونک.. آتلیه ام تو هتل عروسی ...دوستم که اصلا یه خانمی که اسمشو نمی دونم 2 ملیون و نیم گرفت اومد خونه آرایشش کرد...بعد رفتن یوسف آباد آتلیه...بعدم کرج باغ...10و نیم شب زار و نزار رسیدن سالن دیگه مهمونا داشتن شام می خوردن !!! سالن کجا ؟ تو فرمانیه !!! اینه که به نظرم دنبال کار خوب باش نه اینکه غرب تهران باشه حتما...البته فکر نکنی همه دیر میرسند ها :) این دوست من استثنا بود...فیلمبردار 5 ملیون گرفته بود 850 تا عکس انداخته بود ازشون !!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی یه چیزی بگم بی ربطه ...اما اگه هنوز آتلیه تون رو قطعی نکردین یه سر بزنین به نیلگون تو ونک...من همین امشب کاراشو می دیدم...عکسای روز مراسمش خوب بودن اما عکسای اسپورتش فوق العاده !!!!! بسیار قشنگ و بسیار رمانتیک !!
سلام ناتاشا جان یه دنیا از راهنماییت ممنونم البته حق باتوست ولی گفتم خوب اگه جای خوبی رو بچه ها بشناسن که نزدیک هم باشه قطعا بهتره بابت آتلیه هم ممنون اتفاقا دنبالش می گشتم ولی منتظر بودم ببینم آرایشگاهم کجا میشه که آتلیه رو همون اطراف هماهنگ کنم بازم اگه جایی سراغ داشتی بگو عزیزم ممنونم
ناتاشا جان چند وقت پیش یکی نیلگون به من معرفی کرد قبلا تو پاسداران بودند من هرچی گشتم پیداش نکردم بعد از یکی عکاسی هایی که تو اونجا بود سوال کردم گفت رفته ونک .... در نهایت یه آتلیه دیگه بهم معرفی کرد تو همون پاسداران به اسم موندگار کارش بسیار قشنگه هم عکسای اسپرتش و هم آلبوم دیجیتالش وهم فیلم دو تا برادرند هر کدوم یه کاریو انجام میدند من تو این همه آتلیه که دیدم کار موندگار خیلی قشنگ بود اگه خواستی یه سر بزن
22572048
2706