2726
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726039 بازدید | 41496 پست
دوستان همون زیبانگار توی پاسداران م هروی رو می گین ؟؟؟؟
کارش خوبه ؟؟؟ منم تعریفشو زیاد شنیدم. نانازی جون می شه شمارشو بدین لطفا؟؟؟ خواهر شوهر یکی از دوستام اونجا رفته بود. دوستم که خیلی تعریف می کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. دوستان عزیزم مخصوصا خانم نانازی ممنون از راهنمایی تون. من امروز یا مادرشوهرم رفتم کارهای عروس خانم معتمدی رو دیدم.
چقدر همون 3 - 4 تا عکسی که خودش انداخته بود قبل و بعدش فرق می کرد. معلوم بود کار خودشه. تصمیم گرفتم برم پیش ایشون.
Seveda جان شما هم حتما برو . ایشاله که اون چیزی که می خواهم بشم. خ معتمدی خانم با شخصیتی بود . عروسیم 1 مهره. برام دعا کنید دوستان همه چی خوب پیش بره.
بازم مرسی عزیزان
Seveda جان هنوز آرایشگاهتو انتخاب نکردی ؟؟؟ چقدر سخت می گیری به خودت عزیزم؟؟!
من آرایشگاه زیاد رفتم دیدم. یک مادر شوهر خیلی خیلی سخت گیر و سخت پسند هم دارم که بیچاره کرده منو سر همه چی . من با او رفتم زیبانگار. ایشون که خوشش اومد دیگه ببین چی بود!!!

عزیزم اونجا خبری از آلبوم های دیجیتال و عکس های روتوش شده نیست. خانم معتمدی 4 تا عکس قبل و بعد نشونت می ده که با دوربین خودش توی سالنش گرفته . خیلی خیلی عکس قبل و بعد فرق داره. به نظر من کارش واقعا همونیه که توی عکس ها می بینی. واقعیه واقعیه .
به قول خودش " من 3 ساعت قلم می زنم و گریم می کنم . 10 دقیقه آرایش می کنم "
من نامزدیم مثلا آرایش خلیجی کرده بودم. الان اصلا دلم نمی خواد عکس هامو کسی ببینه. انقدر هم آرایشگاه شلوغ بود که من از ساعت 10 سر دردم شروع شد. هم زمان با من 3 تا عروس دیگه هم بود و من متاسفانه گول شلوغی سالن رو خوردم.
خانم معتمدی به من گفت : توی یک روز فقط یک عروس وقت می ده و تمام انرژی اش رو هم روی یک نفر می ذاره . حتی همراه هم بعد رفتن عروس می پذیره.
قیافه خودش و هم سالنش پر از انرژی مثبت بود. واقعا از خانم نانازی سپاسگزارم که اینجا رو بهمون معرفی کردن.
می دونی سالنش خاصه و مشتری های خاص خودشو داره.
از همه مهمتر مادرشوهرم بود که توی همون جلسه اول خیلی خوشش اومد و رضایت داد بروم اونجا !!!!

عزیزم یک روز برو کاراشو ببین. ضرر نمی کنی. بعد هم قیمت هاش مختلفه . 300-400-500 . تفاوت قیمتش هم می گه به دلیل کیفیت مواده وگرنه ایشون کارشو می کنه.
من 500 رو انتخاب کردم . پاتختی هم روش رایگانه.
1 مهر عروسیمه عزیزم. حتما دوباره می یام و برات پیغام می ذارم چی شد.

هر چی سخت بگیری بدتره. بسپار به خدا و هر جا که دلت کمی قرص شد همون جا برو . فقط خواهشا مثل من سر نامزدیم گول آلبوم های آنچنانی یا سالن شلوغ رو نخور.
موفق باشی.
آخی. چقدر خوشحال شدم برات محبوبه جان. انشاله که زیباترین بشی. خیلی احساس خوبی دارم به یک عروس نگران تونستیم کمک کنیم .
ولی بیا برامون بگو چی شدی ها! ببینم من خوشگل تر شدم یا شما !!! هاهاها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئن باش انرژی مثبت خانم معتمدی کلی اون روز آرامت می کنه و با نشاط.
موفق باشی عزیزم.
خانم معتمدی آرایشش خوبه عزیزم. علاوه بر عروس کارهای دیگه اش هم عالیه. طراحی ابرو . رنگ و مش ، کوتاهی و همه کاراش. چطور می گی آرایشگر نیست ؟؟؟
اروپاییه کارش. البته اگه بخوای خلیجی و خطی و .. هم می کنه.

ولی یک نصیحت . آرایش مامانامونو دیدی مال 30 ساله پیشه . الان بهش می خندیم ؟؟؟
آرایشی کن که 30 سال دیگه نوه هات بهت نخندن. زیبا باش و جذاب ولی خودت باش.
میشه شماره زیبا نگار رو بزارین؟ من واسه یکی از دوستام میخوام که شرایط مالیشون یه خورده سخته...........میشه شمارشو بزارین و بگین بگه معرفش کی هست؟ ممنون از لطفتون.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
2706