2733
2734
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726043 بازدید | 41496 پست
مینا جون هر روزی که بیام خودم دوباره تو آخرین صفحه میارم اطلاعات رو اگرم نیومدم یکی زحمتشو بکشه.
راستی بچه ها اطلاعاتم در مورد قیمتها یه کم دست و پا شکسته بر اساس حافظه است. 50 تومن بالا و پایئن ممکنه باشه لطفا بهم دقیقش رو بگین اصلاح کنم.
سحرناز جون سیترین 1300000 بود؟یادم رفته
نسیم جونم آزیتا ارباب نیاورانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من هستم اکثرا منتها فقط میخونم و میرم((:
عزیزم من عروسیم 20 مهره- توی باغ میگیرم محمد شهر -آرایشگاه نیکادل- مزون مارینا فرانس- آتلیه هم رهنورد
راستی من جمعه این هفته با اکیپ عکاسی و فیلمبرداریم میرم کیش واسه کلیپ اسپرت. قیمتهاش خیلی مناسبه البته از دوستای خوانوادگی خودم اگه خوب شد برگشتم حتما بهتون خبر میدم
اول گفت واسه کلیپ اسپرت یک روز بریم شمال کنار دریا و یک روز بریم کاشان فکر کنم واسه کویر ولی بعد خودش پیشنهاد داد بریم کیش که هم کویر داره و هم دریا . من هم که عاشقه کیشم از خدا خواسته گفتم باشه
سحرناز جون تاج رو که خود آرایشگاه بهم میده تور هم میخواهم از زن پسرخاله ام بگیرم که هفته پیش بود عروسیش تورش بلند بود با دانتل از همونایی که من دوست دارم- گفتم دیگه خرج اضافی نکنم
2706