2410
2553
عنوان

احتمال بارداری دوقلویی

194 بازدید | 18 پست
سلام دوستان . من موعد پریودم تیتر بتا دادم 244 بود الان پنج هفته و سه روزم . دو روز پیش سونو واژینال انجام دادم دوتا توده اکوژن با هاله جدا از هم توی رحمم بود. گفت خیلی زود اومدی برای سونو. هنوز ساک تشکیل نشده بود اما دوتا حفره توخالی بود و بهم نشون داد . گفت ممکنه یکیش کیست باشه یا دوتاش ساک باشه. اللن خیلی نگرانم . چکار باید بکنم. نکنه دوتاش پوچ باشه ؟ مگه کیست داخل رحمی هم داریم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال پوچ بودن که کمه . به قول دکترت الان زوده برای تشخیص ساک ان شاءالله هر دو ساک بوده . اگر هم یکیش کیست بوده باز هم نگرانی نداره . این کیست های بارداری با بالا رفتن سن حاملگی خود به خود آب میشن

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2720
دوقلو بارداری انشالله مبارکه💖💖💖
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2714
مامان آینده جون نگران نکن خودتو شرایط منم خیلی شبیه شماست دقیقا 5 هفته و سه روز رفتم سونو مشکوک بود خیلی سخته اما صبر کردم بعد از هفته 8 برم یه سونوگرافی دقیق شما هم همین کارو انجام بده طبق تحقیقاتی که من تا حالا انجام دادم احتمالا هیچ مشکلی نیست آخرین بتات چند بود و چه روزی بود؟
2706