2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تقویتی برا اسپرم صفر و کم:سفیده 40عدد تخم مرغ محلی نطفه دار با پودر نخودچی مخلوط میکنیم به صورت کوکو میپزیم 7تیکش میکنیم 7روز پشت سرهم میدیم شوهر بخوره. تقویتی برای مردهای سرد مزاج:روغن زیتون+خرما رو داخلش تفت میدیم+پیاز و روش تخم مرغ محلی میزنیم در هفته 3بار خورده شود برای ناباروری مردها:تخم هویج/تخم شاهی/سیاهدانه/بذر یونجه/تخم پیاز/تخم کتانو کنجد رو قاطی میکنیم و پودرش میکنیم معادل پودر عسل بهش اضافه میکنیم شبی 1قاشق مرباخوری
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من شوهرم تحرک اسپرمش 0بود این تقویتی ها رو بهش دادم +خرنووب الان مرفولوژیش 60درصده
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2714
نه عزیزم بچه ندارم چون خودم پلی کیستیکم و 103ماهه منتظرم
2706