2703
2553
سلام چند تا سوال داشتم، مشابهش رو توی سایت گشتم جاهایی که صبحت شده خیلی قدیمی بود حداکثر سال 91 سوال هام این هست: یکی این که دکتر طاهره لباف رو میشناسید؟ من تعریفشون رو زیاد شنیدم. واقعا خوبن؟ کسی اخیرا با ایشون زایمان طبیعی داشته؟ من ابتدای بارداریم هستم میخوام زیر نظر ایشون باشم. آدرس و شماره تلفن مطبشون رو دارید و چطور میتونم ازشون وقت بگیرم؟ ایشون در بیمارستان دولتی هم کار میکنن؟ اخیرا کسی بیمارستان بهمن زایمان داشته؟ هزینه ش چقدر میشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام من خودم هفته ی پیش وقت گرفتم و رفتم پیش دکتر لباف (البته بگم که از 10 دی برای 10 بهمن وقت گرفتم!) هرچند خیلی تعریفشون رو شنیده بودم ولی راستش خودم اصلا خوشم نیومد خیلی خیلی خیلی سرشون شلوغ بود، مریض ها رو سه تا سه تا صدا میزدن داخل و تند تند به کمک به خانم دکتری که دستیارشون بود چک میکردن موارد لازم رو مثلا وزن و سونو و ... من که بار اولم بود رفته بودم پیششون قبل از اومدن دکتر یک بار دستیارشون سه تا سه تا صدامون زد و تند تند ازم وزن پرسید و چه دارویی خوردم و سونو داشتم یا نه و ... بعد گفت وایستا دکتر بیاد سونو انجام بده بعد از دو سه ساعت انتظار توی نوبت، دوباره سه تا سه تا صدا زدن و تند تند پشت هم دکتر سونو میکرد و به دستیارش میگفت مثلا خوبه یا مشکلی هست و ... حتی یک کلمه هم با خودم صخبت نکردن راستش من، مخصوصا که بارداری اولم هست دوست دارم پیش دکتری برم که فرصت داشته باشه و باهام حرف بزنه و راهنماییم کنه و راحت بتونم سوال بپرسم این طور سه تا سه تا و تند تند اصلا آدم نمیفهمه چی شد خلاصه علی رغم تعریفی که از مهارتشون شنیدم انتخاب ایشون به عنوان دکترم برام منتفی شد
سلام.من سال 94با دکتر لباف زایمان طبیعی داشتم.بله سیستم کارشون به این صورته که3تا 3تا ویزیت میکنن ولی حواسشون جمعه.اتفاقا برای من دیدن مامان های باردار دیگه جالب بود. ایشون کارشون حرف نداره.اگه خدا بخواد من الان دومی رو باردارم و 100در صد پیش خودشون میرم.البته من چون راهم دوره از ناه7به بعد میرم پیششون.سر بچه اولم هم همینطور بود.اما خب هر کس یه نظری داره.شما بهتره دنبال دکتری باشین که حتما مطب داشته باشن.ایشون مطب جداگانه ندارن.به خاطر همین سرشون خیلی شلوغه.موفق باشید.بارداری و زایمان خوبی داشته باشید
خوشبختی یعنی اینکه راضی باشی به رضای خدا وقتی مطمینی خدا بهترین ها رو برات مهیا کرده......معجزه زندگیم الان تو بغلمه.خدایا شکرت.
سلام.من سال 94با دکتر لباف زایمان طبیعی داشتم.بله سیستم کارشون به این صورته که3تا 3تا ویزیت میکنن ول ...

سلام دوست گلم لطفا اگه این پیامو می خونید جواب بدین، دکتر لباف تاکیدشون روی طبیعیه یا سزارین؟؟؟

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
2714
سلام من بیست روزه تو بیمارستان بهمن زایمان کردم وپزشکمم دکتر لباف بودن این دکتر بی نطیره عالیه عالی ...

سلام عزیزم مبارک باشه 

زایمان طبیعی کردی یا سزارین؟

بهت آمپول فشار زدن ؟ خودت دردت شروع شد؟ از کی دکتر اومد بالا سرت؟

سلام من شنبه که میرم بیمارستان بهمن دکتر لبافم هست البته دکتر من دکتر عارفی اما دکتر لباف هم سرش خیل ...

سلام دوست عزیز من الان تاپیکتونو خوندم شما دوران بارداری پیش چه دکتری رفتید و کجا و چه دکتری زایمان کردید؟ در مورد عارفی و لباف میشه بهم توضیح بدید

سلام من بیست روزه تو بیمارستان بهمن زایمان کردم وپزشکمم دکتر لباف بودن این دکتر بی نطیره عالیه عالی ...

سلام دوست عزیز من الان تاپیکتون رو خوندم میشه در مورد دکتر لباف بهم توضیح بدید که واقعا دکتر خوبی هستن شنیدم تک تک ویزیت نمیکنن درسته؟ چه بیمارستانایی هستن و مطبشون کجاست؟

سلام عزیزم دکتر بینظیری هستن،درسته تک تک ویزیت نمیکنن،ولی ی پزشک دیگه ایی هستن ک کارای اولیه رو انجام میدن،بعد توی ی اتاق دیگه خود دکتر بیمار ومیبینن،ایشون توی بیمارستان مادران و بهمن هستن،البته فقط شنبه ها

یک شنبه بعداز ظهر،دوشنبه و ڄهار شنبه صبح هم توی مطب.

من زایمان داشتم هیڄ پزشکی زایمان منو قبول نکردن فقط ایشون با مسولیت خودشون قبول کردن چون زایمانم خطر ناک بود.

من سزارین بودم ولی چون زایمانم زود شد همین ک رفتم بیمارستان کمتر از یک ربع خودشون ورسوندن،از کسایی ک زایمان طبیعی داشتن پرسیدم همه ازشون راضی بودن،

اون ذکر هاو اسامی اهل بیت رو موقعه زایمان میگن ب مادر آرامش میده،باحرف هاشون هم آرامش میدن.من ک زندگی دوبارم رو مدیون ایشونم

2706