2737
2734
محققان میگن موسیقی باعث بالا رفتن ضریب هوشی کودکان میشه و در ضمن خلاقیت رو بالا میبره. من احساس میکنم پسرم به موسیقی علاقه منده مثلا یه وسیله پیدا میکنه میگیره دستش به عنوان گیتار و همزمان شعرم میخونه. ا
پسرم خوشبختیمون با تولدت کامل شد. خدایا روزگار تا همیشه بر وفق مراد پسرم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته شنیدم آموزش غیر رسمی شروع میکنن دقیقا نمیدونم چجوریه پسرم 3/5 ساله ست یعنی خیلی زوده؟
2731
بستگی به نحوه ی آموزششون داره باید یه جای خوب بفرستی .... چون آموزش رسمی میگن زیر شش سال اصلا نباید باشه ینی دکتر هلاکویی میگه مغز کودک زیر شش سال داره سریع رشد میکنه پس آموزش جدی تو این سن ها باعث پیشه فرد تو بزرگسالی انسانی دانشمند ولی مضطرب باشه
درسته دارم سعی میکنم طبق نظر روان شناس کودک با پسرم رفتار کنم ولی خییییییییییییلی سخته خیلی. خدا کنه از اون ور بوم نیفتیم
البته اگه آموزششون درسته و جو کلاس شاد و بچه گانست خوبه. البته اینم بگم من خودم پسر دارم به نظرم عجله ای نیست واسه این جور کلاسا میشه هفت سالگی فرستادشون ... من ترجیح میدم ورزش و ژیمناستیک رو زودتر شروع کنه چون ژیمناستیک اگه زود شروع نکنه دیگه نمیشه باز به علاقه ی خودشونم هس
2738
عزیزم من همسرم استاد موسیقیه...پیانو و ارگ.معمولا بچه ها رو از چهار سال به بالا قبول میکنه..میگه بهترین سن اینه که چهار سال رو حداقل تموم کنه.کمتر از اون خوب جواب نمیده
خدا جونم پسر میخام :)
عزیزم من دخترم رو از 4 سال و سه ماهگی بردم مدرسه موسیقی . تو این سن اول به بچه ها دوره ارف ( orf ) رو آموزش میدن که همون موسیقی کودکانه . کل دوره اون زمان دو سال بود که فکر کنم الان به 18 ماه کاهش پیدا کرده . بعدش هم تعیین ساز داشتن که صرفا از روی علاقه ساز انتخاب میکردن البته ما هم تو انتخاب ساز دخالت کردیم . الان دخترم 8 سال و نیمه است و حدود دو سال و نیم هست که داره ساز تخصصیش رو آموزش میبینه. دوره ارف همش با شعر و اینا هستش و نت خوانی رو به بچه ها آموزش میدن وهمه بچه ها رو به موسیقی علاقمند میکنه کم کم هم تو همون دوره یاد میگیرن که بلز و بعد فلوت بزنن.
ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم