2737
2734
عنوان

پرستار برای پسرم

67 بازدید | 53 پست
بچه ها بعد دو سه ماه گشتن ی خانومی پیدا کردم برای پرستاری پسر چهارده ماهم خانوم سی و هفت ساله دوتا بچه داره بختیاری دیپلمه چندجام کار کرده قبلا میخوام تپ هفته چهار روز روزی پنج ساعت بیاد خونم فردا قراره بیاد ببینمش چی بپرسم چیا رو مد نظر بذارم
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
مرسی از نظراتون
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
تاکید کن کن سر وقت بیاد و سر ساعت بره نه دیرتر نه زودتر بگو اجازه استفاده از تلفن خونه رو نداره بگو ممکنه دوربین بذاریم تو خونه بگو بچه رو نبوسه تعداد وعده خای غذایی رو که بر عهده شماست تعیین کن بعضیا تو ٥ ساعت انتظار چندوعده غذا دارن وظایفش روبراش شرح بده
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاهی جون مرسی ک اومدی خیلی استرس دارم چیاشو درنظر بگیرم ک ببینم ادم خوبیه یا نه
2728
وضعیت حجابش رو توخونه مشخص کن اگه برار مهمه بگو مسائل شخصیش به خودش مربوطه نیاد برات تعریف کنه بگو مرخصی اگه خواست یه هفته قبل بگه اگر حقوق ماهانه میدی بگو مرخصیها بدون حقوقه
2740
اگه بشه حتما میذارم همسایه پایینی مواظبه ولی بازم میترسم بچم نمیتونه حرف بزنه هنوز
گل بانو جان ببین چشم گفتن بلده یانه؟باید بلد باشه بعضیا بلد نیستن من خیلی ناراحتم که اینو میگم ولی حساب کتاب مواد غذاییت رو داشته باش و امتحانش کن بعضیا امانت دار نیستن و فریزر شما رو مال خودشون میدونن
فاهی جونم دیگه چی
2706