2726
چه بازی هایی با پسرتون انجام میدین؟کلا روزتون رو چجوری با پسرتون میگذرونید؟
همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
میره مهد کودک هر روز . وقتایی که خونه هست عاشق تلویزیون . ماشین بازی . دویدن . قایم باشک و... هست . با هم کاردستی درست میکنیم . نقاشی میکشیم. کتاب میخونم واسش خیلی خیلی دوست داره . خیالپرداز هم هست مرد اهنی میشه دنبالم میدویه ... کلا بازی خاصی نمیکنم فقط هر کاری میگه انجام میدم
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
پسر من سه سال و نیمشه. براش کارتون یا آهنگ کودکانه میذارم. براش کتاب میخونم. با اسباب‌بازیهاش (لگو، پازل، دومینو و ماشین و ...) بازی میکنه. کتاب رنگ‌آمیزی داره که اونها رو رنگ میکنه. گاهی هم خودش نقاشی میکشه و رنگ میکنه. یه مدت با خمیر بازی، بازی میکرد. متأسفانه به موبایل هم خیلی علاقه داره. هر وقت میخواد بازی کنه براش تایم مشخص میکنم و سر وقتش که میشه خودش گوشی رو میاره تحویل میده. وقتی هم کوچکتر بود از این فلش کارتها که روش عکس و اسم اشیا و ... رو نوشته همه رو میچید روی زمین و با اونا بازی میکرد و اسمهاشو تکرار میکردیم.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یه کاری هم یکی از بچه‌های نینی سایت یاد داد. اونم خوب بود. مثلا وقتی میخوام یه چیزی رو بهش یاد بدم، در قالب قصه براش تعریف میکنم و همون طوری که تعریف میکنم نقاشیشو میکشم. پسر من که خیلی خوشش اومده بود. شعر هم زیاد میخونیم با هم.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بیشتر با داداش کوچولوش بازی میکنه... این همه زجر بچه پشت هم کشیدن واسه همچین روزایی😉
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
سیمین جون بچه‌داری چه دختر چه پسر سخته. ولی همین که یه خنده از ته دل بچه رو ببینی خستگیت در میره.
پسر من دو سال و نه ماهشه، فقط به دویدن علاقه داره،اینکه همش یکی دنبالش بدوه!دفتر نقاشی میاره یا پاره میکنه یا خط خطی!کتاب قصه هم نمیزاره واسش بتونم چند براش گرفتم همه رو پاره کرده
همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
من دست تنها بودم خیلی اذیت شدم الان کوچیکه 18 ماهشه بزرگه چند ماه دیگه 4 سالش میشه. اخرای حاملگی و یک سال اول به دنیا اومدن دومی وحشتناک بود ولی خوب طبیعی هست همشو میدونستم ... و اینکه بالاخره روزای خوب میرسه...من خیلی صبور بودم.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2706