2410
2553
کاربران محترم نی نی سایت برای جلوگیری از رفتارهای نامناسب و آزار دهنده در تبادل نظر و بی نظمی در این قسمت رعایت نکات زیر حین فعالیت در تبادل نظر الزامی است. مقررات زیر توسط نی نی یارها و مدیریت با جدیت پیگیری و اجرا خواهد شد. نی نی یارها مجاز به حذف پستها و تاپیکهایی هستند که خارج از قوانین زیر باشد.

از کلیه کاربران جدید و قدیم خواهشمندیم که این مقررات را دقیقا اجرا نمایند.
از کاربران پیش کسوت انتظار دارم ما را بیشتر یاری و کاربران جدید را راهنمائی نمایند.

ضوابط ایجاد تاپیک:
1-خواهشمند است از گذاشتن اطلاعات شخصی در پستها جدا خودداری
فرمایید. امکان حضور و خواندن مطالب برای بسیاری از افراد (عضو و غیر عضو) وجود دارد. بهتر است مطالب خود را به گونه ای بنویسید که قرار است هر کسی(مرد یا زن- دوست یا فامیل-عضو و غیر عضو) آنها را بخوانند.

2-تاپیکها باید در زیربخش مربوط به موضوع ایجاد شوند.

3-از ایجاد تاپیکهای جنجالی و موضوعات ممنوعه خودداری کنید. از توهین به دین، مذهب و مقدسات یکدیگر جدا خودداری شود.

4-توهین به قوانین جمهوری اسلامی و اهانت به سران مملکتی ممنوع است.

5-از توهین به قوم و ملیت و اقلیت خودداری شود.

6-از توهین به مسئولین سایت و نی نی یارها خودداری شود. ما پذیرای انتقادهای شما هستیم اما لطفا توهین نکنید

7-کاربران اجازه ندارند از کلمات و جملات رکیک و ناپسند در پستهای خود استفاده کنند.

8-کاربران آقا در سایت تا زمانیکه ایجاد مزاحمت نکنند اجازه فعالیت خواهند داشت اما رعایت حقوق خانمها در اولویت قرار دارد.

9-تاپیکهای فروش باید در قسمت فروشگاههای نی نی سایت ایجاد شوند در غیر اینصورت تاپیکهای فروش حذف شده و در صورت تکرار این کار بدون توجه به تذکرات، کاربر قطع دسترسی می شود.

مدیریت نی نی سایت ضمن احترام به کاربرانی که در فروشگاههای نی نی سایت کار فروش انجام می دهند، هیچگونه مسئولیتی در برابر کلاهبرداریهایی که در فروش اینترنتی رخ می دهد قبول نمی کند بنابراین از کاربران محترمی که قصد خرید کالاهای اینترنتی از این گونه فروشندگان را دارند تقاضا می شود قبل از خرید کالا از سابقه کاری فروشنده اطمینان حاصل کنند.

10- کاربران بدون ارائه مدرک معتبر نمی توانند در تاپیکها درخواست کمک نقدی و غیر نقدی داشته باشند. چنانچه موردی وجود داشته باشه و نیاز به کمک مالی باشد ابتدا باید با مدیریت در میان گذاشته شود و پس از تایید کاربر می تواند تاپیک خود را ایجاد کند

11-تبلیغ سایتهای متفرقه و قرار دادن لینک آنها بدون هماهنگی با مدیریت سایت خلاف مقررات می باشد و با این افراد برخورد می شود.

12- هر کاربر می تواند در طول یک روز فقط 6 تاپیک ایجاد کند .تاپیکهای تکراری ممنوع. (ابتدا موضوع و سوال مورد نظر را سرچ کنید در صورت نیافتن جواب، سوال را در بخش مربوط به خود مطرح کنید. در صورتی که سوال در قسمت مربوط به خود مطرح نشود و بخش عمومی رو اشغال کند حذف یا منتقل میشود.

13-از ایجاد پستهای تبلیغاتی در تاپیکهای سایر کاربران جدا خودداری شود. کاربران عزیز میتوانند در صورت مشاهده لینک کاربری شخص به همراه تاپیک برای نی نی یاران ارسال کنند

14- تاپیکهای ورود به حریم خصوصی کاربران که باعث ایجاد تنش می شوند، ممنوع بوده و حذف خواهند شد.

15-زدن هرگونه تاپیک فال یا فال گرفتن و دعانویسی در سایت ممنوع میباشد .

16- تاپیک های دعوت به گروه های تل گرام بدلیل مشکلات زیادی که برای کاربران بوجود آورده اند از سایت حذف خواهند شد

17- تاپیک مشکلات کاربری خانم تهرانی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1133583

از همکاری شما کاربر عزیز سپاسگزاریم
کاش میشد تاپیک های اختصاصی واسه کاربرای خانم زد
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام ببخشید لینک مثلا یه مقاله گذاشتن هم ایراد داره ؟ مثلا راجع به مشکل صاحب تاپیک یه مطلبی یجه نوشته
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خانم تهرانی ممکنه کاری پیش بیاد سوالی کاش تعداد تاپیک روببریم بالاتر ده تا باشه حداقل
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
الکی تاپیک نمیزنیم که سوال داریم ازدوستان من خودم خواهرندارم بیشتر موارد ازینجا ازدوستام کمک میگیرم لاقل برای کاربرای قدیمی سایت تعداد تاپیک روببرید بالاتر
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2714
سلام میشه یه راهنمایی کنید چطور تاپیکمو ببندم؟
شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
سلام تایپک که زدم وچجوری بایدپاکش یاحذفش کنم
سلام خداجون من میدونم که هرکاری میکنی به صلاحمونه امامابندههات کم طاقتیم.میدونم حکمتی بودتوآسمونی شدنه امیررضام،مراقب امیررضام باش وصبرنبودش وبرام بفرست.خداجونم میدونستم بزرگی کریمی رحیمی،بخشنده ای،یامولای من شکرت شکرت که نزاشتی باداغ امیرم بسوزم من میدونستم دویاره امیرموبهم برمیگردونی،شکرت یارب شکرت یاالهی شکرت،من تواین دنیادیگه نه پدری نه مادری مونده واسم خودت شدی همکسم پشتوپناهم.باش خداباش ،شکرت که باردیگه بمن نی نی دادی شکرت که بازم خنده وشادی توخونه ام آوردی شکرت که نزاشتی دل شوهرمودخترم سنگین بمونه خداجون حالاکه دادیش بهم نگهدارش باش حافظش باش تاآخر۹ماهم تابسلامتی بغلش کنم وبوش گنم امیررضامو. شکرت خداشکرت الحمدلله یارب العالمین.دوستت دارم خداجون.
2706