2737
2734
سلام عزیزان من هفته ۳۵ بارداری هستم و بند ناف جنینم تک شریانه, اکو قلب هم دادم خداروشکر طبیعی بود و در هفته بیست و نهم وزنش ۱۴۵۰ بود, دکترم گفت خوب, امروز که رفتم دکتر ماما بهم گفت به شما نباید آمپول فشار بزنن و ترجیحا سزارین بهتره, ولی دکترم اصرار به زایمان طبیعی داره, خیلی میترسم خدایی نکرده برای بچم اتفاقی بیفتهکسی بوده که با وجود تک شریانی زایمان طبیعی داشته باشه؟خدایی نکرده به مشکل نخورده؟ بچش صحیح و سالمه ببخشید طولانی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در این مورد اطلاعی ندارم، اما ازت خواهش میکنم به خاطر نی نی نازت اصلااااا و ابدااااا به خودت استرس و نگرانی وارد نکن که از هر چیزی بدتره، ریلکس باش و همه چیو بسپار دست خدا
ان مع العسر یسری... 🌸
2731
عزیزم من ماما هستم خیلی مورد دیدم که بعد زایمان که جفت رو برسی کردیم متوجه تک شریانی بودن شدیم و هیچ مشکلی نداشتن . یعنی درواقع تک شریانی بودن اندیکاسیون سزارین نیست . پس به خودت استرس راه نده و به پزشکت اعتماد کن . مطمین باش یه متخصص زنان خیلی بیشتر ازیه ماما میدونه
2738
منم اکوی قلب دادم سالم بود خدا رو شکر .تمام سونوگرافی ها هم خوب بود.ولی چون دیر متوجه شدم دقت سونوگرافی 3 بعدی خیلی بالا نبود.الان خیلی نگرانم دل تو دلم نیست تا وقتی که بغلش کنم
2706